LPG KONUSUNDA YARDIM

cil_berkcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz opel servisinde lpg taktırıcaz bundan önce serviste lpg montajı yaptıran var mı ? Montaj yaptıran varsa hangi serviste, fiyat olarak kaça taktırdınız ? Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden .. Aracım 1.6 motor olan.

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LPG KONUSUNDA YARDIM

cil_berkcan link' Alıntı:
Biz opel servisinde lpg taktırıcaz bundan önce serviste lpg montajı yaptıran var mı ? Montaj yaptıran varsa hangi serviste, fiyat olarak kaça taktırdınız ? Yardımlarınız için teşekkür ederim şimdiden .. Aracım 1.6 motor olan.

il neresi? ankara ise kesinlikle brc mocan otogaz...

cil_berkcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Düzce ,biz opel servisinde taktırıcaz lpgyi serviste lpg montajı yaptıran hiç yok galiba

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servistekinler ne kadar anlayabilirki? İşi LPG üzerine olan bir yerde taktırın.

Vet15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracımı Antalya Antoto'dan aldım. Alırken LPG istermisiniz dediler. Antalya'da Uludağ Otogaz ile anlaşmışlar. 2250 TL ye Landirenzo marka sistem takıldı ama Landirenzonun hangi modeli bilmiyorum. Ancak bu fiyata muayene, aracın çekici ile götürülüp getirilmesi vs dahil. Yani showroom'dan çıkmadan araç LPG li oldu. 3200 km oldu bir sıkıntım yok. Geçen hafta Ürgüp'e gidip geldim. Araçta 4 kişi + bagaj vardı ve klima açıktı. 120km/h'yi çok geçmedim, genelde cruise control ile 100-115 km/h arası sürat ile km'de 21 kuruş yakmış. Yakıt Aygaz otogaz.

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vet15 link' Alıntı:
Ben aracımı Antalya Antoto'dan aldım. Alırken LPG istermisiniz dediler. Antalya'da Uludağ Otogaz ile anlaşmışlar. 2250 TL ye Landirenzo marka sistem takıldı ama Landirenzonun hangi modeli bilmiyorum. Ancak bu fiyata muayene, aracın çekici ile götürülüp getirilmesi vs dahil. Yani showroom'dan çıkmadan araç LPG li oldu. 3200 km oldu bir sıkıntım yok. Geçen hafta Ürgüp'e gidip geldim. Araçta 4 kişi + bagaj vardı ve klima açıktı. 120km/h'yi çok geçmedim, genelde cruise control ile 100-115 km/h arası sürat ile km'de 21 kuruş yakmış. Yakıt Aygaz otogaz.

araç 1.6 115 li mi

Vet15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet 1.6 115 hp Sedan Edition

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün arkadaş erzurumda landirenzoyu 1650 ye taktırdı .kit olarak omegaymış .en iyisi omega mı acaba

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tff2525 link' Alıntı:
bugün arkadaş erzurumda landirenzoyu 1650 ye taktırdı .kit olarak omegaymış .en iyisi omega mı acaba

Sistemde en iyi diye birşey yok araca en uygun diye birşey var her LPG firmalarının 2 3 çeşiti vardır ve hangi araca neyin takılacağını kendileri ona göre belirler bu konuda en az 2 Landirenzo bayiyle irtibata geçip benim aracıma hangi kit daha uygun demekte fayda var bu arada fiyatta almış olursunuz

canciger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün 4000 km deki 1,6 115 hp 2012 model astra j aracıma atiker obd II taktırdım arıza lambası yanmadı ilk 100 km şehir içi mükemmel diyebilirim yarın 300 km uzun yol yapıcam uzun yol izlenimlerimi yazarım. 900 tl 12 taksit.

garanti hikayesine gidip 1600-2000 tl verirken iki kere düşünün derim verdikleri 2 yıl garanti boyunca zaten siz istesenizde o araca zarar veremezsiniz. hadi diyelim zarar verdiniz zaten adamlar sizden o parayı peşin peşin alıyorlar lpg takmadan önce bir kaç tane özel servise sordum ben bu araca lpg taktırdım diyelim ki bu araç iki yılda veya 20 bin veya 30 bin km de sübap erittim yaktım v.s masrafım ne olur 700 tl ile 1000 tl arası masraf çıkardılar. sizde bir kaç bu gün yerden sorun soruşturun öyle karar verin.
bugün brc-1550 tl aldesa 1650 -landirenzo 1400 tl -zavoli 1350 tl -atiker obd II 900 tl hepsiyle görüştüm hepsinden fiyat aldım.adamların hepsinin ortak konuştuğu laf bu araçlarda sübap erimesi olur ama öyle 20-30 bin km olması söz konu değil biz yüzlerce araca taktık kimse daha böyle bir şikayetle gelmedi böle bir şey olsa bile 70-80 binlerde olur ve o zamanda olsa bile siz 10 defa o parayı çıkarırsınız.