lpg için tavsiye?

adnan___sayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg kuru yakıt zamanla motoru aşındırıyor fazla ısıdan conta yakıyor üst kapak eğilmeleri yağ kaçırması opel gibi araca lpg taktırmak aracı bitirmek gibi birşey kendim lpgli bir araç aldım motor bitmiş birdaha lpgli araç alınca ikikere düşünmek lazım şahsen lpgli araca beş kuruş para vermem onun yerine dizel araç alırım

ens_mtn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker taktırdım gayet iyi bence fazladan para vermeye gerek yok

veteriner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı araba var ben de . Tartarini taktırdım, geçen sene , 1 sene geçti. Uyum süper . Çok memnunum, işçlik önemli dikkat edin...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
vectra 2.0 aracıma opel'in ve diğer servislere danışarak BRC tavsiyelerin üzerine taktırdım. çok memnunum.

fakat şöyle birşey söyleyeyim.

Cihazın Kalitesi %60 ile Montaj %40 önemlidir.

duman666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla şu an için haftada 200-230 km falan yol yapıyorum onun için biraz erteledim lpg yi. yazın fazla kullanırım artık o zaman düşünüyorum.

vectrateam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay once zavolli taktirdim cok memnunum ama marka seciminden cok usta secimi icin arastirma yapin bence...

Şenol Tırak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm bende de 2004 1.6 astra classic comfort var. 1 ay önce 990 liraya (10 taksit) atiker marka LPG taktırdım. 2000 km yol yaptım. çok memnunum. uzun yolda kmde 12 kuruş yakıyor. bilginize...

Şenol Tırak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha geçen ay tartarini taktırdım. inanılmaz uyumlu. uzunyolda denemesini yaptım 0.15 kuruş yakıyoooo şehir içi pek deneme fırsatım olmadı. para önemli değil derseniz (1650tl) tartarini derim
arkadaşım uzunyolda 15 kuruş çok fazla.bir sorun olmasın. benzinli bile 19 kuruş yakıyor.bne atiker taktırdım. uzunyolda 12 kuruş yakıyor.