lpg için son defa danışıyorum

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almayın dizeli uğraşın aygaz la :D
kapalı parkta bile yeriniz yok....
çokmu ağır oldu ne ?:D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almayın dizeli uğraşın aygaz la :D
kapalı parkta bile yeriniz yok....
çokmu ağır oldu ne ?:D

Ehehe :D sen oyle san daha cakan olmadı ki cicim :D Meriva ile 1 ay takıldım antalyada girmedigim kapalı otopark kalmadı :D bagajı acsın , stepneyı bulamaz alt bagajın altında saklı :D sonra kaputu acsın kit gözükmüyor :D , enjektor sesı az , zaten katalızor bos hırıltı var :D vsvs ruhsata baksın umrumdamı :D adhakfjlaşfdaşlsfjkalsfdşja :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada LPG ılk takıldıgında 1 ayda Antalyada 6.000 km yaptım girmedıgım delık kalmadı :D araba 1 kez durmadı valla :D Ne zaman gaz koydugumuzu unutuyoruz , zaten 80 tl lık tıkabasa gaz alıyoz taaa 600km sonra bipbipbip diye otuyo :D e tabi klimada full acık :D Daha rahatı varmı ya :)

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce yazdığım gibi, sakın ha kimseden marka tavsiyesi alma.Yurdum insanı 3000 TL ile 1000 TL arasında yapılan lpg uygulamarının hepsinden memnun.burda olumsuz yorum alamassın.Taktıracaksan taktır.LPG az yakar.%50 tasarruf.bitti.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG kiti taktırınca aracın değeri neden yükselsin ki?

birisi aracını satarken hiç lpg takılmamış der 3 lira fazla ister. diğer bende lpg var 2000 liraya taktırdım der 2 lira fazla ister... ne güzel günler yaa...

CESUR67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2004 astrama italyan tartarini taktırdım 1650.00 tl ye yaklaşık 1 yılı geçti maşallah daha bir defa bi arızası olmadı...yakıt konusundada taktırmadan benzinde 44-45 krs yakan aracım şuan şehir içinde 31 krş ( hem rampa yukarı ) şehir dışında ise 19 krş yakıyor.karar senin tabikide...

VolkanOzcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kitin markasından ziyade usta çok önemli iyi usta zaten kötü marka ile iş yapmaz. Aracını çok kullanıyorsan LPG zorunlu ama yılda 3-5 bin km yapanlar için gerekmiyor bence benim 1997 Astra 1.6 16 v aracımda AKL marka sıralı sistem takılı şehir içi 9 şehir dışı 7 litre sarfiyatı var ayrıca çok memnunum enjektör sesi bile yok.