lpg hakkında

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugun taktırdım lpg prins marka. 2100 liraya hallettık. hadı hayırlısı tertemız oldu. çekişten duşuş oldu epey ama bu benım kullanım karakterımle alakalı galıba. yanı beklentım fazla oldugundan olabılır. ara hızlanmaları düştü

Hadii. Melih naptın usta ya ? :D Gitti güzelim araç. O kadar senide vazgeçirmeye çalıştım ama sen gönlünden geçeni yaptın. Hayırlısı olsun kardeşim. Cebinden daha az çıkacak ama bu seni mutlu mu mutsuz mu edecek görücez. Bilgilendir arada beni yine :D

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
atiker taktırdım. çok memnunum. ilk defa kullandım bu markayı ama daha önce kullandığım brc ve stefanelli den çok çok iyi diyebirilim... her bakımdan sıfır sorun... elektiriğini de bobinden almadığı için onda da bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum...
atiker kullanma diyenler acaba kendileri hiç kullandı mı? sağdan soldan ön yargı ile duyulanlar bunlar. ben de ilk defa kullanıyorum ama çok memnunum... soran herkese de tavsiye ederim kesinlikle... tabii ki herkesin de bildiği gibi takan usta ve işçiliği çok önemli...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
bana kalırsa bahadır bey siz şahsi fikirlerinizi paylaşıyorsunuz.
atiker in konya daki fabrikasının %50 sorunludur bizim kitlerimiz, sadece %50 sinde sorun yoktur şeklindeki açıklamasının olduğunu, bunu onların söylediğini yazmışsınız...
nerde acaba o yazı yada açıklama, link paylaşır mısınız bizimle?
üstelikte %50 gibi çok yüksek bi oranda sorundan bahsetmişsiniz, söylediğiniz şey dayanaksız ve yanlış bence... üstelik ben bunu bir arkadaşım 206 cc sine taktırdıktan ve denedikten sonra taktırdımç o da sıfır sorunla kullanıyor yakıt ve çekişinden çok memnun. benim tanıdığım sadece ben ve o arkadaşım kullanıyoruz bu markayı ve ikimizde çok memnunuz... bu durumda da bana kalırsa atiker in müşteri memnuniyeti %100 oluyor çünkü tanıdığım kullanan herkes (ben ve arkadaşım) çok memnun... benim söylediğim ne kadar doğruysa sizinki de o kadar doğru bence...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
yazdıklarınızda sonuna kadar haklısınız bahadır bey,
sosyal imkanlar üretimde çok önemli kalite farkı yaratır muhakkak.
ancak %50 fabrikadan hatalı yada kusurlu mal çıkması hala imkansız geliyor bana.
bahsettiğiniz sosyal imkanlar sadece atiker fabrikası için değil türkiye nin geneli için geçerli üstelikte bence. bu durumda bu sebeple %50 kusurlu üretim olabiliyorsa türkiye de zaten çok kötü durumda olan üretim sanayii çoktan çökmeliydi. hangi fabrikanın işçisi refah içinde ki? bırakın fabrikaları türkiye de yaşayan insanların çok büyük kısmı değil yoksulluk, açlık sınırının bile altında yaşıyor.
hem üretim sürecinin sonunda bir de kalite kontrol süreci vardır muhakkak ve üretimden geçse son kontrolden geçemez. kaldı ki yarı yarıya fire ile çalışan bir işletmenin sahipleri de buna izin vermez hiçbir şekilde. neyse. seviyeli olduktan sonra konuşmak ve tartışmak güzel tabiki de daha fazla uzatmayayım konu dağılmasın.
(bence) atiker gerçekten kendisini aşmış. eskiden bende çok şikayet duyardım o yüzden hiç kullanmamıştım bu zamana kadar ama dediğim gibi arkadaşımın arabasında kullanıp gördükten sonra taktırdım ve iyi ki de taktırmışım diyorum çünkü çok memnunum..

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker piyasadaki araçların %50si sorun veriyor siz şanslı %50 içinde kalıyorsunuz demekki. ve %50 olan bir olasılık o ürünün iyi ve güzel olduğu anlamına gelmez. bunu ben değil atikerin konyadaki fabrikası söylüyor...
Gülüyorum sadece:)
Şanşla olmaz bu işler.
Bir kit iyiyse İyi bir ustanın elinde düzen verir.
Kötüyse yapcek bişey yok.
Kit kötüyse ustada kötüyse vay halinize .
%50 sorun vermiyorsa kitlerin %50si ehil ustalara denk gelmiş demektir.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bir firmanın %50 şans ile çalışması imkansız bir şey heleki Atiker Türkiyede bu kadar tutulmuşken. BRC, Zavoli, gibi markaların fazla sayıda kullanıcısı olmadığı için problemleride ona göre az geliyordur halbuki bu tarz şeylerde istatistik bilgisi devreye girer.

Kısaca şöyle özletleyeyim. 2 Cep telefonu firması düşünün Nokia ve Orite.
yıllık satış rakamları
Nokia:1.000
Orite 200

arıza oranları
Nokia: 100
orite: 24

Şimdi burada Nokia 100 cihaz arızası veriyor, Orite daha az 24, peki bu durumda Orite daha az arıza veren bir firmamı oluyor. tabikde hayır esasında
burada
Nokia : %10 arıza yaparken
Orite : %12 arıza yapıyor.

Buda bunun gibi Şimdi LPG ye gelince aynı hesap devreye girer -ki Türkiye çapında en geniş servis ağına sahip firmanın %50 şans ile çalışması çok mantıklı değil.