Lpg/cng buji

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sizi merakla bekliyorum

Bende sonucu merakla bekliyorum. Yorumlarımı psikolojik olarakta yapmak istemiyorum, bunun için gerçekten bir gözlem yapacağım inşallah.

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kullanıyorum, LPG de başarılı.
Benzinde sabahları çok zorlarsanız çok az çiğ benzin attığını fark edersiniz. ancak 3-5 saniye bile sürmüyor..
LPG ilk takıldığından beri bunu kullandığından dolayı performans/ekonomi olarak yorum yapamacağım

moonwalker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de merak ediyorum yorumları...

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün bujiler geldi ve taktım. İlk izlenimlerim olumlu. Benzinde herhangi bir sorun oluşmadı. Aracın ilk devrilenmesi ve araca yüklenildiğinde vites devirlerinin artışı gayet başarılı gibi. Şimdilik bunları yazabiliyorum. Dedim ya psikolojik olarak etkilenip yazmak istemiyorum.

berkay1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzlenimler olumluysa peşinden geliyoruz :)

Yaptığım yorumlarla kimseyi etkilemem doğru olmaz sanırım. Ama ben buna karar verirken hiç bir yorum bulamamıştım. Olumlu veya olumsuz yorum bulmuş olsaydım karar vermem daha kolay olurdu. Zaten bu formun amacı bilgi ve tecrübe paylaşımıdır, bilgi ve tecrübeyi dikte etmek değildir. Bu doğrultuda amacım paylaşımdır.

Sonuçta buji değişmesi gereken biri zaten 30-40 tl verip buji alıyor. Bu bujiye karar verse 53 tl ye gelecek. Bunların yanı sıra görüşüm halaa olumlu.