Lpg Ayarına Diye gitttim Çok vahim bir sonuçla karşılaştım Lütfen Yardım!!!

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam bozan ustanın üzerine giderdim ona o lpg tesisatını yedirirdim abi araçta hiç bi sıkıntı yok 5 dk motor arıza ışıgı yanıyo hayret!!!

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kit değil kardeş ampül o :D

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam bozan ustanın üzerine giderdim ona o lpg tesisatını yedirirdim abi araçta hiç bi sıkıntı yok 5 dk motor arıza ışıgı yanıyo hayret!!!
İşin gerçeğini bilmeden zanda bulunamk istemedimgerçekten arızalı ola bilir diye ama bu gün gidecem erken çıka bilirsem

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence lpg yi bir çıkartın komple aracı bir servise götürüp iyi bir servisde her kezin kalitesinde hem fikir olduğu bir yerde aracınızı kallavi güzel altından üstüne motoruna kadar iyi bir bakımdan geçirin sonrada iyi bir gene her kezin hem fikir lduğu namuslu bri lpg cide takmadan önce lpg kitinizi komple bakımını yapıp kontrol etsinler sonrada taksınlar benim fikrim tabiki.

MİRZA791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer sen o tüpçüye gidince de ekonomik durumum iyi dediysen onlarda afedersin yolmaya çalışmışlar seni. uzak durmak lazım onlardan

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok ekonomik durumu sormadı söylemedim ama bilmiyorum belkide bende biraz onla alakalandırdım birazda saf gördü herhalde saf değilde araba hakkında bilgisiz hemen atlarım zannetti

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi şeyin soketini falan çıkartmışlardır.

soket çıkartsalar bulunur takılır da bence sisteme ait ekipmanlardan birini bozdular ortaya çıkmasın diye uğraşıyorlar.

haberlerini bekliyoruz başka yere gösterin bakalım ne yapmışlar aracınıza?..

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi konyada düzgün bir lpgci buldum uzun aramalar sonucunda ve öndüzen değişecek felan demedi şimdi kayış taktırıp gidecem lpg ciye 2 tane parça var abi ikisinden birinde sorun var ortalama 130 tlyi geçmezdedi iyi bir çocuğa benziyordu birde dyno ya sokacam arabayı

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa bey

öncelikle birkaç konunuzuda okudum daha önce, bir taneside yazıların tel ile çıkartma işleminiz.

valla bana sorarsanız kusura bakmayın ama ya aracı satın hiç araç kullanmayın, yada kendinizi tutun :D

umarım çözersiniz kolay gelsin