Lise Sorumluluk sınavları hakkında bilgisi olan..?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba :)
Lisede sorumluluk sınavlarına kalıp 1. sınavda o dersleri veremeyenler için geçen sene 2. sınav hakkı tanınmıştı..Bu sene okuluma sordum 2.sınavlar olacak dedi hocalar ancak şöyle bi çelişki var.Bu karar milli eğitim bakanlığından okullara gönderiliyor.Yani kesin varmıdır yokmudur bilen varmı?

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
2 tane sınav genelde her sene oluyordu yani ben okurken vardı ben bitireli kaç sene oldu ama değiştiğini sanmıyorum kuralların

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanka 2. sınav oluyo hep genelde.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanka 2. sınav oluyo hep genelde.

Yaa kanka herkes öyle diyo.Bi müdür yardımcısıyla ingilizce hocası olacak dedi.Matematikci var başka bir okulda olucak dedi.Ancak ders almaya gittiğim hocada diyor; 2. sınavların kesin olup olmayacağı belli değil,Milli Eğitimden bize bişey denmedi diyor (başka bir okulda öğrtmn)

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Bizim okulda senede 2 yada 3 kere sınav yapılıyor.

Hepsine giriyorum,hiç birinden geçemiyorum. :kop:

Bu sene girmedim. :D

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani;

Burada yok 1.sınav olur mu,2.sınav ne zaman olur,nasıl olur diye düşüneceğine,

git otur ders çalış,hocalara yağ çek falan.. Olmadı başını duvarlara vur. :) Anlatabildim mi ?

Başına Sert Vurursn Benım gıbı :D 1 Sene Kaybettık Stajı Sallamadık Pek Kaldık O Bakımdan Sen Düşme o Hatalara Sınavlara Gelince Hazıran ve Agustos veya Eylul Olmak Üzere 2 Sınav Yapılır 2. Sınav Genelde Okula Gelen Bıldırımlerle Kesınlesır Ama Su An 2 Sınav Uygulaması var Dıye bılıyorum

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Başına Sert Vurursn Benım gıbı :D 1 Sene Kaybettık Stajı Sallamadık Pek Kaldık O Bakımdan Sen Düşme o Hatalara Sınavlara Gelince Hazıran ve Agustos veya Eylul Olmak Üzere 2 Sınav Yapılır 2. Sınav Genelde Okula Gelen Bıldırımlerle Kesınlesır Ama Su An 2 Sınav Uygulaması var Dıye bılıyorum

Kusura bakma Berkay,bunlar gerçekler ve sana inanılmaz çok kızıyorum biliyomusun.

CGG Kurtarıcak şimdi seni. ;)