Lice'de açılan pk... Mezarlığı

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana yazacak birşey bırakmamışsınız, öyle bir durumdayız ki dert anlatacak adam yok. Oy vermemezlik olmaz ama kime? Kim kurtaracak bu vatanı? Korkarım atalarımızın geçtiği yollardan bizler de geçeceğiz.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 yıldır ülkenin içine eden muhalefettir öyle mi? Verilen muhalefet önergelerinin hiçbirini kabul etmeyip dediğim dedik çaldığım düdük diyen hükümet sütten çıkmış ak kaşıktır o zaman. Bazen iyiyle kötü arasında değil, kötüye daha kötü arasında seçimler yapmamız gerekebilir. Bu adamlar gökten zembille gelmed, hükümeti ve muhalefeti beğenmeyip yinede sandıkta bunları destekleyen vatandaştır buna sebep darılmaca gücenmece yok. PKK'lı itler böyle at kolturuyorsa, vergiler resmen kıçımızdaki dona kadar alıyorsa, polis adam öldürüp elini kolunu sallayarak çıkıyorsa, bayrak satan emekçi anarşist deyip tutuklanıyorsa, bunların sorumluluğu bu vatandaşındır yine. O yüzden bu muhalefete çakma alışkanlığımızdan vazgeçelim arkadaşlar artık ne olursunuz. Ülke elden gitti gidiyor arkadaşlar. Bu hükümete kendilerinden büyük Allah olduğunu hatırlatmalıyız.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gökhan ülkede sadece perdenin önünden izlenmesini istenenleri izlediğimizin farkında değilsin sanırım. Bugün bu ülkenin başbakanın önünü açan CHP ve Baykal destek veren MHP :) bu ikisi olmasa idi AKP ve başbakan olur muydu?

Şimdi mualefet konusunda ise iki partinin başında olan iki isim değişmedikçe bir numara olmaz. Özellikle Sayın Bahçeli artık MHP önünden çekilmesi gerek... Bahçeli olduğu sürece MHP bir gram yerinden kıpraşamaz....

Ben MHP tabanını da bir türlü anlamıyorum... arkadaş bu adam yıllardır partinin başından %15 oy bile alamıyor bir kez hariç hala neden Bahçeli?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bir başka çok kızdığım propaganda ise "Biz çok büyük bir milletiz, bize bir şey olmaz. Bu kadar korkak olmayın. Anayasanın şu maddesi değişirse hiçbir şey olmaz. v.s..."!

Evet biz büyük milletiz ama öküz bir millet değiliz ki!

Karşıdan gelen trenin önünden çekilmiyorsan sana çarpar! Bugünlere geleceğimiz oldukça açık ve netti. Bakın hemen alt tarafta "Utanç Mezarlığı" adı altında yaklaşık 6 küsür yıl önce yine bizim forumumuzda açılmış bir konu var.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=9583

O gün inanmayanlar olmuş. Trenin geldiğini görememişler. Bugün bari inanın ey soydaşlar!

Sandıkta ne gerekiyorsa yapın lütfen!

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhalefetin çok başarılı olmadığı ayan beyan ortada zaten. Sorun şurada, millet adam gibi muhalefet yok deyip deyip akepe ye basıyor mührü, sonrada yok zam, yok PKK itleri deyip kendi aramızda ağlaşıyoruz.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhalefet partilerinin aslında gerçek muhalefet olmadığı konusunda fikir birliği oluşuyor

son yıllarda siyasetle eskisi kadar ilgilenmediğim halde dikkatimi çeken birşeydi ve bu konuda hemfikiriz.

Bu arada; Facebook'ta aktif CHP üyesi ve MHP partisinde önemli pozisyonda bulunan MHP üyesi arkadaşım var. Face'te bazen gönderi yapıyorlar, bense muhalefet olmak için değil de, gözlemlediğim gerçekleri anlatıyorum ve orada (Facebook) gönderilerimi sildiler! Gönderimdeki cümleleri görseniz en ufak birşey yok (sert cümleler, hakaret, kişileri hedef alma gibi...) sadece ortadan düşünceler, gözlemler... Ancak siliyorlar, nedenmiş Partiye uymazmış. İyi de benim görüşleri zaten partiye uysun diye değil, ülkeye ve tüm topluma uygun olsun diye yazmıştım. Hikaye.

Direkt arkadaşlarım arasında yaşadığım bu sorun dahi alternatif/muhalif parti sıkıntısını gözler önüne serdi. Bazen diyorum bu parti işinin kendisi yanlış galiba.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Muhalefet partileri konusunda kim ne dese haklıdır! Fakat bu bazı gerçekleri değiştirmiyor. Yapılacak olan bellidir. Muhalefetin içi boş diye iktidarı desteklemek gibi bir zavallılıktan vazgeçilmelidir.

Bu millet tarihte en çok devlet kuran millettir. Elimizdekinin kıymetini bilmiyoruz. Devletimizin varlığı her şeyin üstünde olmalıdır. Bağımsızlığa dört elle sarılmalıyız. En zor durumlarda dahi kendi içinden bir kurtarıcı çıkarabilen bu millet yine aynı şeyi yapar. Fakat ne gerek var. Acıya, sıkıntıya ne gerek var!

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zerdüştlerden ne zamandır şehit oluyormuş?
Şehitlik Allahın müslümana has kıldığı bir mertebedir,oda öyle herkes şehit olamaz.
zerdüştlerden olsa olsa laşe olur..Davası kavmiyetcilik olan,davası Allahdan gayri olan nerede şehit oluyormuş?Davası ülke islam olmalı Allah olmalı