Lice'de açılan pk... Mezarlığı

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Diyarbakır çıkışında polis, kırsal kesim girişinde jandarma, sözde mezarlık girişinde de itlerin kontrolünden geçiliyor.

Taksim'deki mesele ile ilgili olarak memleketin dört bir yanında milletin kendisine olmadık müdahaleler yaptırarak milleti canından bezdiren, sonrasında da "Polis Taksim'de destan yazdı." diyerek polise ikramiye veren bir zihniyet burda da polise destan yazdırsa ya!

Bu millet bu seçimde de bunları yerse çok ciddi anlamda kendimden, memleketimden, vatanımdan, mensubu olduğum bu milletten soğuyacağım.

Seçimler konusunda sadece bir kelime söylemek isterim HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEYECEK....

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Seçimler konusunda sadece bir kelime söylemek isterim HİÇ BİR ŞEY DEĞİŞMEYECEK....

Bana göre mevcut hükümetin oy oranlarında kesinlikle düşme olacak. Fakat kaç puanlık olacak, ne olacak ne bitecek bilemiyorum.

Ayrıca gördüğüm kadarıyla akepe seçmeni olmayan birisinin "hiçbir şey değişmeyecek" diye propaganda yapması çok yanlış. Velev ki değişmeyecek, yazmayıver üstadım... En azından propaganda anlamında elimizden geleni yapalım, değişmezse değişmesin!

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aykan Dün AKP sözcüsü Cemil ÇİÇEK MHP Lideri Devlet BAHÇELİ hakkında bir açıklama da bulundu daha önce bende o konuya çok değindim... MHP'nin başında Bahçeli koltuğunun altında doya eksik olmayan ama içi boş dosya tabi Kılıçtaroğlu olduğu sürece bir şey değişmeyecek...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Cemil Çiçek değildi, Hüseyin Çelik'ti. Konuşma da konuşmayı yapan da beni ilgilendirmiyor. Muhalefetin içinin boş olduğunu da görüyorum. Her iki muhalefet liderinden de bir nane olmayacağını biliyorum fakat bu adamlar böyle diye tutup da kendi elimizle birilerine oy kazandırmayalım.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Cemil Çiçek değildi, Hüseyin Çelik'ti. Konuşma da konuşmayı yapan da beni ilgilendirmiyor. Muhalefetin içinin boş olduğunu da görüyorum. Her iki muhalefet liderinden de bir nane olmayacağını biliyorum fakat bu adamlar böyle diye tutup da kendi elimizle birilerine oy kazandırmayalım.

Kusura bakma isimlerde kargaşa oldu... İsimleri düzelttiğin için teşekkür ederim. Şunu açık ve samimi bir şekilde söyleye bilim bir kaç siyasi partinin içinde olduğu durum ve ülkenin durumu gerçekten beni derinden yaralamakta... ama bu bende olan yaranın siyasi liderde olmadığını görmek ise beni o düşünce ve zihniyetten bir o kadar uzaklaştırıyor... ülke gündemini görmemek adına artık haber izlemez oldu... dayanamıyorum... moralim çok bozuluyor... ben değişeceğini düşünmüyorum ama umarım ben bu site içinde bu düşüncem ile yalancı çıkarım da ben yalancıyım derim... ben yalancıyım derken de bir o kadar mutlu olarak söylerim.... bilmem hislerimi duygularımı anlata bildim mi?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aslında aynı duygular içindeyiz. Ben de artık pek haber izleyemiyorum. Fakat gündemi takip etmeden de duramıyorum. Ve elimden ne gelirse yapıyorum. Hala umutlarım tükenmiş değil. Moralim çok bozuk fakat düzeleceğine inanıyorum. Canım sıkıldıkça açıp Bursa Nutku'nu okuyorum. Elimden geleni yapıyorum, olursa olur, ölürse ölür!

url

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tefeci global kapitalistlerin tefelerini kabartma planının gereği olarak şu anda (Hindistan, Bangladeş,Pakistan, Mısır, Filipinler ve Nijerya gibi belli bir grup ülkede de olduğu gibi) Türkiye'de büyük şehirlerin hepsi birer Mega-Şehir haline getiriliyor.

Dikkat edin, yasalar ve uygulamaların çoğu (tefeci kapitalistlerin geliştirdiği ve desteklediği) Mega Şehirler Medeniyeti için yapılıyor, Ocak 2013 'te yürürlüğe giren 150m2 altında konutlar için 1% KDV bunun ispatıdır. 3.köprü için "yanlışlıkla" kesilen 250bin ağaç ta mega şehir 'e alan açmak için uygulandı.

İktidar ve 2 ana muhalefet partisi işte bu Mega Şehirler Medeniyetinin uygulayıcısı. Dikkat edin o 3 partinin ortak anlaştığı bazı konular var, o konu "Mega Şehir" konusudur, ve hepsinin ortak paydasıdır. Siz hiç Devlet Bahçeli'nin çıkıp "Türkiye'de büyük şehirler şuursuzca dev bir Mega Şehir haline gelip toplumsal , doğasal birer sorun halin geliyor" gibi birşey dediğini, yani Mega Şehirler Medeniyetine muhalif yaklaştığını duydunuz mu? Ben hiç duymadım.

Hepsi aynı amaca sahip fakat logo ve temaları farklı. Birisi İslam, diğer Cumhuriyet, diğeri de Milliyetçilik teması ve ona göre logolar ile geliyorlar, yegane farklılıkları o, yoksa siz görün yine seçim öncesi dışkıdan dışkıya atlayan sinekler gibi parti değiştirecek yığınla m.vekili adaylarını, partilerini nasıl da değiştireceklerini...

Ve son olarak P** mezarlıklarından çıkanların şehit diye bahsedilmesi de tefeci kapitalistlerin yeni toprak ve dolayısıyla kapital ihtiyaçları için planladıkları yeni siyasal ülke zemin çalışmalarından biri sadece...

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yahu kardeşim madem öyle, madem bu adamlar kapitalistler ve belirli amaçlara hizmet ediyorlar, vermeyin oyunuzu! Hepsi aynı diyerek ve kötünün iyisini akepe olarak seçip oyunuzu vererek vicdanlarınızı rahatlatmaya çalışmayın. Hepsi aynı ise bu seçimlerde de oyunuzu MHP'ye CHP'ye İP'ye HEPAR'a v.s.'ye verin. Yahut boş atın. Yahut sandığa gitmeyin.

Nefret ediyorum bu propagandadan! Muhalefetin içi boş, başka adam mı var, içlerinde en iyisi akepe v.s... Yahu kardeşim memleketin bilfiil içine edildi, bölünmeye ramak kaldı ve biz hala muhalefetin içinin boş olduğundan söz ediyoruz. Yapmamız gereken bellidir. Bizi bu duruma getirenlere sandıkta iyi bir ders verelim. Gerisi illa ki gelir. İlla ki yönetecek birileri çıkar. Kurtuluş Savaşı öncesindeki mandacılığa benziyor bu anlayış. Eee yapacak bir şey yok. Kötünün iyisini seçelim. Daha neler!