Led xenon . . .

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi yeni nesil led xenon lar piyasaya çıkmaya başladı özellikle sonradan araca takmak için cree markalı ürünler var söylenene göre normal xenonla kıyaslayınca kısalarda daha performanslı uzunlarda biraz vasat kalıyormuş. kullanan deneyimlerini paylaşmak isteyenler varsa burda paylaşsınlar çok merak ediyorum açıkçası.

http://www.ebay.com/itm/281305527845?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba bildiğiniz gibi yeni nesil led xenon lar piyasaya çıkmaya başladı özellikle sonradan araca takmak için cree markalı ürünler var söylenene göre normal xenonla kıyaslayınca kısalarda daha performanslı uzunlarda biraz vasat kalıyormuş. kullanan deneyimlerini paylaşmak isteyenler varsa burda paylaşsınlar çok merak ediyorum açıkçası.

http://www.ebay.com/itm/281305527845?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

ilk defa gördüm h7 sini uzunlara alsak acaba sellektör yaptığımızda hemen aydınlatma yaparmı yoksa xenon gibi gecikmelimi yanar merak ettim...
farın içinde ısına ısına üzerindeki fanda yetersiz kalabilir gibi geldi bana ama...
videosu varmı merak ettim hakkaten...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç olacak iş değil. Audi de gidip yedek parça olarak led far fiyatı sorun sonra da bu 80 dolarlık ürünle karşılaştırın bakalım. Aradaki uçurum kalite farkını da verecektir.

Benim fikrim, eskiden farların altına yine Audi led görüntüsü vermek için takılan peynir ekmek gibi satılan led şeritlerden farkı olmaz

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Videolari var basarili gibi gorunuyo youtube dan cree h4 xenon yazinca yurtdisinda deneyimlerini videolayanlar var ama goruntu kalitesi yetersiz oldugu icin net belli olmuyo
Led seritlerden iyi oldugu kesin yalniz ;)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 23:15 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 23:14 ----------

Bu arada kendi kanaatim sadece uzunlara takicaksan zaten sadece sellektor yaptiginda yanicak isinma olacagini sanmiyorum surekli uzunlarla gitmezsen eger

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xenon falan değil bu arkadaşlar.Xenon ampülün içerisinde xenon gazı bulunur. Bu ise h4 soketi üzerine oturtulmuş 50 wattlık led ampül.Sadece Rengi xenon beyazı.

Linkte ışık şiddeti 1800 lümen diyor. Standart bir halojen ampül 1500 lümen civarı oluyor. Eğer 1800 lümen değeri doğruysa aydınlatma biraz daha iyi olur. Hakiki bir xenon ampül ise (d2s osram xenarc gibi) 3200 lümen değerindedir.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ürünler seri üretim bandından çıkan ürünler olduğu için değerini belirleyen şey daha çok piyasadır..Fiyatına göre bakıldığında ulaşılabilir fakat performansı konusunda şüphelerim var..Audi nin farı dahi olsa bu aynı fiyata satılacak değil neticede..Audi nin hangi aksesuarı enstrümanı ucuz ki hem!Alman ya da hollanda malı olursa neticesi de iyi olur ama çin ya da hindistan üretimi ise hiç bulaşmayın derim..

--CORSA--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam tabiki audi nin ledi gibi olması imkansız xenonu gibi de olması imkansız fakat benim aracım malum h4 ampul ile çalışıyor audi nin xenonu bende olsa ne olur olmasa ne olur ancak evde abajur un içinde kullanırım ben onu :)
ben daha çok gene çin malı h4 uzun kısa xenonlara kıyasla daha iyi olabileceğini düşünerek bilgi almak istedim.
bu ampulleri osram ampullerle kıyaslamak corsa ile cla 200 yı kıyaslamak gibi bi durum ;)