Led Park Lambalari ve Led Sis Farı Uygulaması

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
Merhaba arkadaşlar, aracım için Çin'den sipariş ettiğim led ampüller geldi aracıma taktırdım ve çok hoş bir görüntü oldu. Aracım beyaz olduğu için ben ampülleri beyaz tercih ettim. Her rengi her çeşiti mevcut.

Ön parklar için aldığım led ampül :

Ortalama 4 TL

Arka parklar için aldığım led ampül:

Ortalama 4 TL

Sis farı için aldığım led far (h3):

Ortalama 10 TL

Araçtan görüntüler Sonuç:

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende diğer araçlarımda bunları kullanıyorum fiyat performans olarak gerçekten de çok tatmin edici ürünler.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H3 ler normal halojenler kadar aydınlatıyor mu hakkaten. Merak ediyordum bunu hazır takmış birine rastlamak iyi oldu. Birde canbus var mı bunlarda yani arıza bildiriyor mu ampul patlakmış gibi ? İşlevsel olarak sislere uygun olmadığını düşünüyorum bu arada...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cin den spraiş etmene gerek yok du turkıyede var zaten hayırlı olsun gule gule kullan
h3 helojen sıs ampulu yolu gösterıyormu yoksa sus dıye mı yanıyor onu merak ettım

SNNKK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.flickr.com
Sis farı süs amaçlı yaniyor sadece görselliğe destek. Aydınlatmasi yok denecek kadar az.

Türkiyede var mutlaka ama her sanayide bulmak mumkun degil. Led deyince aklıma çin'den başka ülke gelmiyor :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Sis farı süs amaçlı yaniyor sadece görselliğe destek. Aydınlatmasi yok denecek kadar az.

Türkiyede var mutlaka ama her sanayide bulmak mumkun degil. Led deyince aklıma çin'den başka ülke gelmiyor :)
sanayı degıl cınden malzeme alıyor toptancı kardesım neyse hayırlı olsun gule gule kullan ;)