Led Gündüz Farı

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Led Gündüz Farı

astraowner link' Alıntı:
büyük ihtimal ampulleri ledlerle değiştirceklerdir yani sarı ya çeviren arkadaşlar ne ödediyse onu geçmemesi lazım led ucuz birşey sonuçta tek fark araya bir parça koyarlar arıza ışığı yapmasın diye heryer odak değil mert 20 tl lik maliyete karşılık 200 tl fiyat çeksin :)

Hem Odak hemde benzeri uygulamalar yapan firmalar göz önüne alındığında bu fiyat bana hala zor geliyor.  :)

Maslaktaki fartuning sadece plaka ledini 80 TL'ye yapıyor.

Odak sadece ayna altı lede 300-350 TL civarında fiyat veriyor.

Parça maliyeti ne kadar ucuzda olsa, bu fiyat işçilik için para alınmayacak gibi bir şey demek  :)

ևünkü yanlış bilmiyorsam opel servisleri bir saatlik bir tamirin yada uygulamanın karşılığında işçilik için 70 ile 100 lira arasında bir para talep ediyor.  :)

C

cozgul

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar bir işçiliği yok zaten...

Ampul hazır 25-30 liralık bişey...  üzerine bir devre ekleniyor... ve toplu 1000 adet gibi bişey geliyor..

zaten normmal parklarda arıza ışıgı yakmıyor ledler  gündüz farına geçince yakıyor  devre farkından dolayı bunu engellicek bir devre ekleniyor..

rahat olun yetrki arıza lambası yakmamış oalrak gelsin ellerine çok para ödemicez bu işe :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cozgul link' Alıntı:
Arkadaşlar bir işçiliği yok zaten...

Ampul hazır 25-30 liralık bişey...  üzerine bir devre ekleniyor... ve toplu 1000 adet gibi bişey geliyor..

zaten normmal parklarda arıza ışıgı yakmıyor ledler  gündüz farına geçince yakıyor  devre farkından dolayı bunu engellicek bir devre ekleniyor..

rahat olun yetrki arıza lambası yakmamış oalrak gelsin ellerine çok para ödemicez bu işe :)

Tamam ben yanlış anlamışım galiba.  :)

Ben Cosmolardaki gibi 7-8 tane ledden oluşan bir kit zannetmiştim.  :)

Galiba sizin bahsettiğiniz olay tek bir ledin ampul kısmına takılması, verdiği beyaz ışıkla o kısmın tamamen aydınlatılması  questionnn

Eğer böyle ise fiyat normal  greatt

C

cozgul

Bilgi Girilmemiş

Aynen öle

Cosmolardaki inci gibi ledleri dizsin 200 tl de veririm varsa yapabilen :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cozgul link' Alıntı:
Aynen öle

Cosmolardaki inci gibi ledleri dizsin 200 tl de veririm varsa yapabilen :)

Bende cosmo gibi yapacaklarını düşündüm, o yüzden söylediğiniz fiyata yapılamaz dedim.  :)

ama bu bahsettiğiniz uygulamanında nasıl görüneceğini çok merak ettim.

İnşallah güzel görünür.  :)

bir.mann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarım İstanbul'a da gelir ve Corsalara da olur. Kafayı yiyeceğim bu gündüz ledinden dolayı :)

Alper_J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sahıbındende gordugum bir ilandakini 60TL ye yaptırdım ben. Ancak arıza lambası yakıyor. Örnek taşkil etmesi açısından fotografınıda eklıyorum.

77644560xms.jpg

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

normal led ampulmu taktılar yani piyasadakıler gıbımi
cosmolarda yukardan asagı dogru 5-6 L seklınde  yani şerit şeklınde led ler sanırım oyle olması zor.

Alper_J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
normal led ampulmu taktılar yani piyasadakıler gıbımi
cosmolarda yukardan asagı dogru 5-6 L seklınde  yani şerit şeklınde led ler sanırım oyle olması zor.

Normal tek led ... Maalesef cok zor... sadece Led kısmın degıstırılmesını ıstıyorum ama farın acılması gerekıyo oda risklı bıraz...
Buarada nice 3000. mesajlar :D