Lazca Yayın İstiyorum Kampanyası

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Konu yanlış yerlere çekilmesin bence ben bi Lazım ben , ailem ve hemşerilerim bu güne kadar bu ülkeyi ne bölmek için bir girişimde bulunmus nede bulunacaktır.Bizler bu vatanın ATAMIZIN evlatlarıyız.Ama benim kızdığım şu neden bazı etnik kökenler birseylere zarar verince onların suyuna gidilmeye çalısıp istedikleri yapılıyo bazı şeyleri yapmak için illa kötüşeyleremi imza atmak lazım x??? Devlet bunun ayrımını yapamazsa kaosa sürüklenmeye mahkumdur...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen Türkiye de Türkçe yayın yapma sonra nereye gidiyor bu Türkçe de. bizimde yöresel dillerimiz var. bizde mi isteyelim şimdi bir yayın. özel kanal yapsa tamam. ama sen Türkiyenin televizyonu, devlet televizyonu gel böyle bişey yap. BEN TÜRKİYE DE TRT NİN YÖRESEL DİLİMDE YAYIN YAPMASA BİLE KARŞIYIM. SEN TÜRKİYE NİN KANALISIN. DİLİN TÜRKÇE, NE İŞİN VAR BAŞKA DİLLERDE YAYIN YAPIYORSUN. ZATEN BUNU YAPAN HÜKÜMET ZARARINI ÇEKECEKTİR.hakikatten nereye gidiyor bu Türkiye nin hali

Son düzenleme:

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca ne baskısı anlayamadım gitti. devlet kime sen lazsın sen kürtsün, sen çergezsin diye ayırım yapmış.herkes eşittir. eşit olduğunu zaten hepimiz biliyoruz. ama bu kürtçe tv ile eşitliğin sarsıldığı açık ve nettir. eşitliği geçtim en azı gerçek, yarın öbür gün şimdi bile çoğu kişinin zor konuştuğu Türkçe, bu açılımlar sayesinde iyice değerini yitirecektir