lastikler

yakuparık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yaz mevsimi için 3-4 ay önce toyo marka lastik aldım.
lastiği övmüşlerdi aldığıma pişman oldum :( . kuru asfaltta frene basınca kayıp gidiyo. kalkışlarda hafif bir rampada patinaj yopıyo.daha önce michelin vardı ölüsü bile bundan çok daha iyiydi. başka kullanan varmı.varsa performansı nasıl bi cevaplasın lütfen.

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakuparık;320540' Alıntı:
arkadaşlar yaz mevsimi için 3-4 ay önce toyo marka lastik aldım.
lastiği övmüşlerdi aldığıma pişman oldum :( . kuru asfaltta frene basınca kayıp gidiyo. kalkışlarda hafif bir rampada patinaj yopıyo.daha önce michelin vardı ölüsü bile bundan çok daha iyiydi. başka kullanan varmı.varsa performansı nasıl bi cevaplasın lütfen.
şu an toyo kullanıyorum michelin den bence daha iyi tutuyor.her iki lastiğide kullandım. 14 jantım var toyo proxess kullanıyorum. lastiği yeni aldıysan üzerindeki koruyucu tabakanın erimesi lazım.sonra tam performansını verir. bence toyo fiyatına göre çok iyi. ama daha iyi markalar var. tabi fiyatı yüksek. michelin çevreme tavsiye etmiyorum. 1sene ömrü var hemen sertleşiyo.2takım kullandım ordan biliyorum.ayrıca michelin yüzünden kazada yaptık. toyo lastiğimin 3. yılı yavaş yavaş başlamış, kışa değişir heralde.toyoya devam. toyo proxes ise yaz lastiği kışın ıslakta bırakıyor kendini. 15 jant ta performans nasıl olur bilmem. proxes mi kullanıyorsun?

Son düzenleme:

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede pirelli p6000 88H lastik var bende memnunum. fakat lastik konusunda bütün yorumları inceliyorum hiç kimse pirelli demiyor. gerçekten pirelli kötü lastikmi. Herkez bir lastik tavsiye ediyor ne alacağımızı şaşırdık.

pirelli hakkındaki fikirleriniz.

yakuparık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
proxes değil. pirelli de kullandım bir zamanlar tıpkı oda toyo gibiydi.

bringston da kullandım michelin kadar olmasada oda iyi lastikti.

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar marka ile birlikte aldığınız lastin tam modelini yazarsanız daha faydalı olur. Her lastik markasının ucuz modelleri olduğu gibi, nispeten pahalı ve başarılı modelleri mevcut.
80 milyonluk lastikle 280 milyonluk lastiği aynı kefeye koymamak lazım.

Silverblue

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bendede pirelli p6000 88H lastik var bende memnunum. fakat lastik konusunda bütün yorumları inceliyorum hiç kimse pirelli demiyor. gerçekten pirelli kötü lastikmi. Herkez bir lastik tavsiye ediyor ne alacağımızı şaşırdık.

pirelli hakkındaki fikirleriniz.

Yazlık lastiklerim Pirelli P7, kışlıklar ise Yokohama V901.
Her ikisinden de memnunum.

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimm vectramda goodyear var eagle touring sanırım arabanın fabrika lastikleri ben hiç memnun değilim çok sert bi lastik yarın michelin primacy hp 93V taktırıyorum tanesi 290 a. ben eski arabalarımda (şahin,astra edition_pert_) da michelin kullandım çok konforlu ve güvenli bir lastik bence.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik içi genel kanı michelin. çok kaliteli ama bence çoğu ürünü türkiye için uygun değil. yanakları genelde zayıf. ben 2 tanesini yarmıştım zamanında. ama kaliteli lastik sonuçta.
continental premium'u tavsiye ederim. her şartta iyi çalışan bi lastik. benim fikrim şu, lastik araba için abs den de, motor gücünden de, vs vs herşeyden önemli. yere basıyor araba. lastiğe para vermek lazım.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar michelin tam bir asfalt lastiği.asfaltta mükemmel bir sürüş keyfi ve güvenlik sunuyor.ancak kasisli toprak ve bozuk yollarda michelin lastikleri dayanıklı değil.özellikle yanakları ince olduğu için bozuk yollarda yarıldığını birçok kullanıcı söylüyor.türkiye şartlarında kalın yanaklı bridgestone ve lassa daha iyi seçim diye düşünüyorum.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar michelin tam bir asfalt lastiği.asfaltta mükemmel bir sürüş keyfi ve güvenlik sunuyor.ancak kasisli toprak ve bozuk yollarda michelin lastikleri dayanıklı değil.özellikle yanakları ince olduğu için bozuk yollarda yarıldığını birçok kullanıcı söylüyor.türkiye şartlarında kalın yanaklı bridgestone ve lassa daha iyi seçim diye düşünüyorum.
ben de lastik bayiinden duymuştum bunu,
michelin avrupa kullanım şartları düşünülerek tasarlandığı için bizim yollarda gitmiyo demişti adam
ama ben ilk aldığımda üstünde michelin vardı 1 yıl kullandım çok memnundum
şimdi yokohoma var fena değil ama sert biraz,yolu çok hissettiriyo