Lastik

Bergamalıı

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar günaydın opel astra j 1.4 t lastik önerisi olan varmı 4 mevsim düşünüyorum yazlıkta olur

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Durum biraz bütçenizle alakalı, eğer bütçe probleminiz yoksa sessiz bir lastik satın alabilirsiniz.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Michelin olabilir mesala ben daha önce kullanmıştım çok sessiz bir lastikti. Aracınızın tam lastik ölçüleri nedir ona göre bakıp link verebiliriz.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçen sene ağustos sonunda dört mevsim viking four tech üretim tarihinden 8 hafta sonrasında aldım hem de alıp kullanmayan birinden denk geldi. alırken dört tanesi 900 liraya almıştım. yaz kış kullanıyorum çok çok memnunum. hem rakam güzel hem lastikler. şu anda fiyatlara baktım tanesi dördünü aldığım fiyattan çok daha fazla.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar günaydın opel astra j 1.4 t lastik önerisi olan varmı 4 mevsim düşünüyorum yazlıkta olur
Merhabalar bu konudu defalarca kendi aramızda konuştuk ve ordan çıkan sonuç olarak şunu söylemek isterim;

Yerleşim yeri ve kullanıl sıklığı önemli
Ayıraca iklim

Bunlara göre bulunduğunuz bölge çok yağış alan sürekli belirli aralıklara yağmur yağan biryer ise buna seçim yapmanız gerekir. Özellikle 4 Mevsimde buna dikkat etmelisiniz.
Şahsi fikirm uzun ömürlü olsun isterseniz genelde sıfır astralara takılan Hankook Ventus yada Michelin olabilir.
Bütçeniz uygun değilse de dediğim gibi yaşadğınız bölgeye göre seçim yapmalısınız