Lastik tavsiye

Kosaradam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Önereceğiniz kışlık lastik markası nelerdir acaba eskişehirdeyim kışı sert ayazı bol bir memleket bir de bildiğiniz kampanya mevcut mudur acaba

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Benim önerim belli daha öncede bir arkadaş konu açmıştı Ben olsam Nokian Tercih ederdim iyifikir

Kosaradam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam çok önceden bi tanış vardı istersen nuamarasını atarım özelden sorarsın hala satıyorsa istanbul umranıyedeydi sanırım ne oldu bılmıyorum nokian satan yer bulmakta kolay değiş işin açığı !

Kosaradam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam çok önceden bi tanış vardı istersen nuamarasını atarım özelden sorarsın hala satıyorsa istanbul umranıyedeydi sanırım ne oldu bılmıyorum nokian satan yer bulmakta kolay değiş işin açığı !
Ben eskişehir civarı araştırayım teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: mrtklc

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Nokian WRD4 ve Continental TS860 çok iyidir. Daha uygun fiyatlı lastik olarak Sava Eskimo ve Goodyear Ultragrip serileri tercih edebilirsiniz. Bende Nokian WRA4 5. yılından itibaren ufak çatlaklar oluşmaya başladı. Continental bu konuda daha başarılı.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Kışlık olarak fiyat performans ürünü istersen; Kumho ve Savayı öneririm. Geçtiğimiz yıl bacanağın astra j sine Sava almıştık bende o zamanlar lassa vardı. Konya kışında Sava lassadan kat kat üstündü, gözü kapalı al derim. Sava Eskimo. Kumhoyuda yıllar önce Erzurumda kullanmış ve çok memnun kalmıştım ki bu yıl arabayı alınca satan arkadaş sağolsun kışlıklarıda verdi onlarda Kumho güven veren bir lastik. Eskişehirde fazlasıyla iş görür bu iki marka.