lastik sökme takma balans

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuda doluyum biraz olayı anlatmaya başlıyorum...
Eskiden sokağımızın üstünde lastikçilik yapan dükkan yine yakında ki bi benzinliğin kenarına lastikçi açtı. Bizde babamla sevindik vaaay ne güzel falan hem hemşeri sayılır biz Tekirdağlıyız onlar Çanakkaleli (memlekette takıntım yok yanlış anlaşılmasın) neyse kış lastiklerine takmaya gittiğimiz yerdeki kazığı yemeyelim diye gittik. Selamın Aleyküm Aleyküm Selam sohbet ede ede yaptık işlerimizi bu arada kışlıkları çıkartık yazlıkları takıyoruz yaptık işi ama gerçekten yaptık ben motor öğrencisi olduğumdan ve okumayı öğrendiğim günden beri arabalarla ilgilendiğimden bu işleri bilirim adamında oğlu yokmuş tekerleri falan ben söktüm işin yarısını ben yaptım neredeyse işimiz bitti babam borcumuz ne kadar dedi adam 60tl dedi... Evet altmış te le ve bu olay geçen sene oluyor. Artık ne derseniz taşındılar diye bi taraflarımı kalktı o benzinliğin orası da zengin muhitin başlangıcı gibi o yüzden mi kabarttılar bilmiyorum ama hiçbir şeyi mazur göstermez bu. Neyse sütten ağzı yanan yağurdu üfleyerek yermiş arabamızın eski sahibi bize arabanın sac janlarını ve kapaklarını vermişti babama kışlıkları bunlara takalım bahara ben değiştiririm yenilerini dedim babamda aynen öyle yapmış sac jantlara takılırken yazmış sağ sol vs. diye nisanı bekliyor tekerler kışlıkları taktırdığı yerde yeni açıldığı için oda tekerin tanesine 5 lira mı ne almış sorunca fiyatı değiştiririm yani boşuna kazık yemeyelim :)

Son düzenleme:

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok samimi tanıdık olmadıktan sonra 50 liradan aşşağı yaptıramazsınız.