lastik sökme takma balans

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
60 bence çok değil ama 50 tl ideal hem sökme hem yenhileri takma hemde balans 40 - 50 tl arası bence

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli kışlıklar için 4 tane saç jant alın, hem lastikleriniz ve jantlarınız deforme olmaz, hem de balans ayarı yaptırmanıza gerek kalmaz, paranız cebinizde kalır. Ayrıca biraz antreman yapar formda kalırsınız :kop: Senede iki kere bu işlemi yapsanız 120 tl tutar ki saç jantı da bu fiyata bulursunuz!

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzeli kışlıklar için 4 tane saç jant alın, hem lastikleriniz ve jantlarınız deforme olmaz, hem de balans ayarı yaptırmanıza gerek kalmaz, paranız cebinizde kalır. Ayrıca biraz antreman yapar formda kalırsınız :kop: Senede iki kere bu işlemi yapsanız 120 tl tutar ki saç jantı da bu fiyata bulursunuz!

daha önce bu işi yapmıştım. ancak lastiklerin 4 ünü poşetiyle beraber tutup götürmek yormuyor. ama jantlarıyla beraber bayağı agır oluyorlar. taşıması zorluyor insanı :)

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce bu işi yapmıştım. ancak lastiklerin 4 ünü poşetiyle beraber tutup götürmek yormuyor. ama jantlarıyla beraber bayağı agır oluyorlar. taşıması zorluyor insanı :)

Dedim ya antreman yapmış olursun, :maden: formda kalırsın, jantlar saç olursa ağır olmaz :cool:

arif06-eski

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara Etlikte bir lastikçide devamlı yaz-kış değişim yapıyorum, sökme, balans, takma 30TL alıyor helali hoş olsun.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikleri yeni aldıysan bu işlemi ücretsiz yapmaları lazımdı. bende yazın michelin lastik aldım 1 kuruş vermedim lastik sökme takma balans vs onlara ait. işçilikleride gayet başarılıydı