Lastik seçim yardım

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar aracımda 195 55 r16 continental lastikler var goruntu olarak gayet iyi durumda fakat gecenlerde bir akrabamız lastiklerin son kullanma tarihinin dolmus oldugunu soyledi bana bende kıllandım bu durumdan ve lastik almaya karar verdim fakat fiyatlar malum cok yuksek uzerindeki lastihin adet fiyatı 250 tl civarı daha uygun fiyatlı bana onerebileceginiz lastik markası nedir bi fikir verirseniz sevinir tesekkurler

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin primacy3 önerebilirim.Bundan önceki lastiğim conti premium contact2 vardı.Onlarda çok iyi lastiklerdi ama michelin daha sessiz ve konforlu...

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Good Year'ı önerebilirim.Bugüne kadar kullandıklarım arasında gayet başarılı.Hatta şu an 3. takımı kullanıyorum.Yumuşaklığı,sessizliği ve fren mesafesi çok güzel.
Aslında lastik konusunda seçenek çok,hepimiz farklı markaları kullanıyoruz ve çoğumuz da memnun kullandıklarından.Biraz da sizin tercihinize bakıyor artık. :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Michelin primacy3 önerebilirim.Bundan önceki lastiğim conti premium contact2 vardı.Onlarda çok iyi lastiklerdi ama michelin daha sessiz ve konforlu...
bende koyu bir michelin taraftarıyım ama son zamanlarda kalitesi ciddi şekilde sorgulanıyor ve çok şikayet var. fiyatı düşük tutabilmek için kauçuk oranının çok düşürüldüğünü duydum sessizliğine diyecek yok ama

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikirleri için tskler arkadaslar ama ben fiyat olarakta biraz cazip bir lastik düşünüyodum adet basına 250-260 tl verdigimde yine continental alırım diye dusunuyorum mesela gecen kipada pirelli lastiklerde %50 indirim vardı ama benim ebat yoktu

10ur_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumho ve dunlop fiyatları uygun geldi gozume paylaşımlar için tskler

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dunlop kullandım ben gayet güzeldi senesi dolduğu için değiştirdim 7 sene olmuştu. ama arkadaşda petlas var o da çok memnun.

crestfallen85

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol koşullarını göz önüne alırsak, Bridgestone Turanza er 300 veya onun muadili Lassa Impetus Revo öneririrm. İkisini de kullandım. Asfalt sesini içeri alırlar fakat yağmur olsun, tümsek olsun bu lastikler mükemmel performans gösterirler. Ayrıca, Bursa'da olsaydınız 205 55 16 ContiPremiumContact 5 serisinin tanesi için 200 TL fiyat almıştım geçen hafta. Sanırım sizin ebatlarınız daha da uyguna gelirdi. Yine de araştırmaya devam...

Efelerin Efesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam contınental mıchelen veya brıdgestone kalıtelı ama dedıgınız gıbı bıraz tuzlu..gecen ay bır dergıde gordum yenı nesıl olarak lastık teknolojısı acısından sıcrama yapan bır fırma da maxxis...fıyatı da dıgerlerıne gore uygun..daha once kullandım ve cokda memnun kaldım..eger fıyatı bıraz daha uygun olsun dersenız maxxis kesınlıkle tavsıye ederım..