Corsa D Njoy 1.2 195/55 R16 Lastik

paTRiot10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba. 2008 model corsa D aracım var. 46700 km oldu. Üzerinde orjinal goodyear var. Lastiklerin ömrü bitmek üzere. değiştirmek istiyorum. Sizlere tecrübelerinize dayanarak bir kaç soru sormak istiyorum..

1) Jantlar 1.2 için bana biraz büyük gibi geliyor ebad büyük olduğundan biraz hızlanma sorunu yaşıyorum fakat yola çok güzel oturuyor. Michelin mi bridgestone mu önerirsiniz?
2)195 55 R16 çok zor bulunan ve pahalı bir lastik. bunun yerine 205 taksam ne olur?

Ben sessiz ve yola oturan ve konforlu lastik istiyorum. hangi markaların hangi modellerini almalıyım. Yağışlı zeminlerde hız yapmam çukurlarda dikakt ederim. bu iki markayı veya goodyear kullanan varsa tecrübeleriniz almak istiyorum. teşekkürler

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
205 kesinlikle deneme denedim hemen söktürdüm bu ebatta michelin en iyisi diğerleri sert konfor cok düşüyor.

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumho al 4 sene binecegine 2 senede bir lastik yenile..Normalde Mich,bridge conti vs aldiginda da 2 seneden sonra lastikten aldigin performansta dusuyor.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım bende 6 bın km de 195 55 16 michelin energy saver lastik var.
aynen bu lastik
http://www.lastikturk.com/195_55_16_Michelin_EnergySAVER_lastik_5782.html

konfor u muhteşem ama ben görsellik adına 195 45 16 ya geçmek istiyorum
550 lira fiyat istiyorum dusunursen. sıfırının fıyatı ortada zaten hemde orjinal lastiklerin. irtibat için ozel mesaj gonderebılırsın

paTRiot10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. benimde gönlüm michelin den yana ama istediğim konfor ve ses olmamasıydı.. birdgestone da ses çok ama performans varmış herhalde.. orası o kadar önemli değil.. ben alayım 4 tane michelin en iyisii..

Mel-a-ku; arkadaşım teşekkür derim teklifin için ama nakit almayacağım.. taksti yapacağım için teklifin için teşekkür ederim.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. benimde gönlüm michelin den yana ama istediğim konfor ve ses olmamasıydı.. birdgestone da ses çok ama performans varmış herhalde.. orası o kadar önemli değil.. ben alayım 4 tane michelin en iyisii..

Mel-a-ku; arkadaşım teşekkür derim teklifin için ama nakit almayacağım.. taksti yapacağım için teklifin için teşekkür ederim.

ne demek :) hayırlısı artık.. 195 45 16 lastik bulursan takas da yapabılırız. aklında olsun

Skysea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu iki marka arasında düşünüyorsan Bridgestone derim ama bence Hankook al, ben kullanıyorum V serisi, çok memnunum, hem uygun fiyat hem yumuşak. lastiğini 195 den fazla büyütmen bu araba için uygun olmayacaktır.

brl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Good Year eagle f1-Toyo proxes yada Michelin exalto,bu lastikler de konfor,performans,spor görünüm ve kalite vardır.Fiyatları diğer uzakdoğu markalarına göre bir hayli yüksektir ama istediklerini verir sana.

Son düzenleme: