Lastik Önerisi

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar. Akdağmadeninde yaşıyorum. Rampası ve yokuşu fazla olan bir yer. Kışın bol kar ve özellikle buzlanma çok fazla oluyor. Tabi dönem dönem sulu karda görüyoruz. Aracıma lastik alacağım fakat çok fazla marka ve bu markalarında bir çok ürünü var. Aklımda Nokian veya Continental var. Ancak ikisi arasında çok fazla fiyat farkıda yok. Bunun dışın önerebileceğiniz marka var mı? Tabi fiyatıda önemli Sizin önereceğiniz lastiği alacağım inşallah. 205/55R16

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, nokian wr d3 kullanıyorum. Almadan önce baya araştırdım, denemek istedim. Daha 1 sezondur kullanıyorum bir sıkıntı yaşatmadım Ankara'da. Continental kullanan tanıdıklarımda var, onlardan da bir şikayet duymadım açıkçası. Uzun vadede lastiğin yapısı nasıl olur bilemem ama şimdilik memnunum.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kışlıklarım olarak Ankara'da Michelin Alpin serisinden kullanıyorum memnunum.. Eski 2011 Toyota Yaris aracımda da Michelin'in kışlıklarını kullanmıştım yine o lastiklerle ağır kış zamanı Yozgat'a gidip geldim herhangi bir sorun yaşamamıştım.. Ayrıca kışın yine eski 2009 Polo aracımla Continental'in yazlıkları (EcoContact3) ile Antalya'ya gitmiştim, Sekili'yi o lastiklerle zincirsiz çıkmışlığım var.. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

enginugurlu58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun arkadaşlar detaylı bir araştırmadan sonra nokian d4 almaya karar verdim. İnşallah kullandıktan sonra görüşlerimi sizlerle paylaşacağım. Tekrardan teşekkür ederim

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bosphoruss9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benım aracın yazlık lastıklerı 215 50 17,,kıslık lastik alıcam
215 60 17 almak istiyorum ama lastik yanakları büyüyecek davlumbaza fln sürtermi diye endişelenıyorum,,jant capı aynı taban aynı sadece yanakları 2cm uzayacak çok problem olur mu??deneyen bilen varmı?
teşekkürler