lastik basınç sensörü

rad.tek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar
(2005 astra h cosmo)2 hafta önce lastik basınç sensörü arıza ışığı yandı çalışmamaya yani hiçbir lastiğin hava seviyelerini göstermemeye başladı sadece yetkili servise götürmedim 2 özel servise 3 elektrikçiye götürdüm yol bilgisayarınada bağladılar herhangi bir arıza kodu vermiyo araba deyip sorunun ne olduğunu anlayamadılar.Karşılaştığımız bir olay değil diyorlar..başından geçen veya yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkürler

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu an aklımda değil ama ama hangi düğme bilmiyorum tekerleri gösterince olması lazım oraya gelince kontak açık iken sıfırlayacak sonra hareket edeceksiniz düzelir arıza değildir.kitabcığında okumuş idim arkadaşlar yardımcı olur inşallah olmazsa bakarım

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontak acikken yada motor calisir durumdayken konsoldaki DDS dugmesine 4 sn basili tutuyoruz. Takometredeki DDS lambasi 3 defa yanip sonecek...

rad.tek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DDS düğmesini biliyorum daha önceleri kışlık yazlık değiştirdiğimde o şekilde hafızaya alıyordum lastik basınçlarını fakat şimdi dds düğmeside hiç tepki vermiyor o düğme bozulmuş olabilrmi acaba..

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DDS düğmesini biliyorum daha önceleri kışlık yazlık değiştirdiğimde o şekilde hafızaya alıyordum lastik basınçlarını fakat şimdi dds düğmeside hiç tepki vermiyor o düğme bozulmuş olabilrmi acaba..

Olabilir hocam ya da sensörlerden birisi arıza veriyor da olabilir?