lastik alsak ne alırız?

siz hangi lastiği alırdınız?

• Kullanılan toplam oy
    160

ydilekli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kış tipi lastikler hakkındaki görüşleriniz nedir?
Ben, michelin Alpin kullandım çok güzel, lassa snoways kullananlarda memnun.
Nokian Tyres kış tipi lastikleri en iyisiymiş?
Bilgisi olan varmı?

umt16170

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu mayıs ayında BF Goodrich diye bi lastik aldım .
Süper cıktı. ben cok memnun kaldım. bu günde felaket yamur yağıyodu yol tutuşu harika. tavsiye ederim.

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar michalen'ın kalitesini biliyoruz ama FRANSA'ya olan boykot kararından ötürü kalitesi hiçte ondan az olmayan brigstone-H tavsiye ediyorum.

Aynen katılıyorum. Normalde oyum michelin ama artık bridgestone yada kumho özellikle kumho diyorum hem fiyatı güzel hemde öteki lastik üreticilerini aratmayan bi marka..

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden michelin zr f1 pilot almıstım 1400 ytlye we 3 sene olmustu.Yol tutusu mükemmeldi ama ben asla bidaha bi lastiğe 1400 wermem ama 600 de wermem.Sonucta arac lastiğin üstünde gidiyo.bana göre bridgestonenin orta modellerin biraz üstü bi lastiği bana yetecektir..

orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin veya brigstone asla bu markalardan şaşma

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler ben lassa ımpetus II kullanıyorum.çok sağlam lastik ama sert malesef.sert olmasının faydası yüksek hızlarda savrulmaması için.ama türkiyede 90ı geçilecek yol pek olmadığından bunun pek bir önemi yok.bence hız lastiklerini de eğer performanslı kullanıcı değilseniz pek tercih etmeyin.çünkü hız lastikleri sert olur ve ince yanaklıdırlar.(55 yanaktan ince olanlar)günlük kullanıma uygun olmayan ve kötü yollarda kesilme durumu olan lastiklerdir.Ben h serisi mıchelın tavsiye ederim.çok konforlu lastik ömrü de uzun.herşeyden önce yumuşak ve güvenli her hava şartında.mıchelın 1 numara bunu unutmayın:good:

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bu mayıs ayında BF Goodrich diye bi lastik aldım .
Süper cıktı. ben cok memnun kaldım. bu günde felaket yamur yağıyodu yol tutuşu harika. tavsiye ederim.

aynen katılıyorum bende bir ay oldu yeni aldım bf goodrich profiler 2 palmiye desenli olanı.araba sanki havada gidiyor yol tutuşu çok farketti direksiyon bir hayli hafifledi frenler desen eskiye nazaran daha iyi özellikle ses olayı kesildi eski lastikler neymiş berbat orjinal dunlop sport 2020 vardı.

başlık sorusuna gelince michelin v derim ama pahalı gelenlere kesinlikle aldığım lastiği tavsiye ederim sonuç olarak oda bir michelin ürünüdür.

arabada benim için en önemli olan şey lastik.saygılar.

Son düzenleme:

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mıchelın Energy.