lastik almam gerekiyorr önerileriniz??

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin al rahat et sessiz konforlu güvenli fiyat farkı varsa da buna değer

ozantopcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak bakıldıgında cevremde de michelin diyorlar demekki büyük bir payı michelin oluşturuyor.

wikican

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nasill.com
Dün Petlas aldım. Lastikleri starmaxx adı altında sunuluyormuş piyasaya.
sessizliği, yumuşaklığı, yol tutuşu beni tatmin etti.
280 liraya acımadım, o paranın hakkını verdi.
Ben de michelin almak üzre yola çıktım. ancak evdeki hesap çarşıya uymadı.
440 liradan aşağı yoktu michelin onlar da peşin fiyatlar.
o parayı micheline vereceğime bu lastikleri iki kere değiştiririm ve sürekli sıfır lastik kullanırım dedim ve aldım. Şimdilik gayet memnunum, lastik beni üzmezse bi daha micheline felan para vermem.
Aldığınız lastiğin yeni olmasına DOT dan sonraki üretim haftasına ve yılına iyi bakın; eski desen ve eski lastikleri vermesinler size.
Kolay gelsin..

cakabey9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgestone turanza er300 tavsiye ederim kullanıyorum.

burakasar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bridgestone standart lastik; yol tutuşu, fren mesafesi hepsi güzel. Ömrü biraz az gibi geldi bana sert ama çabuk aşınıyor. Ama o yol sesi deli ediyor insanı :) Özellikle biraz aşınmaya başladığında kamyon gibi oluyor araç.

Kısa süre önce Lastikçiye gittim michelin primacy almak için. Ancak bana Pirelli Cinturato P6 'yı önerdi ki 4 lastik için arada 200 lira fark vardı (kampanyaya girmiş pirelli). Birkaç dergiden oldukça övgüler almış bir lastik. ADAC'ın da tavsiye edilir kategorisinde.

500 km yapabildim daha ama çok memnun olduğumu söyliyeyim. Performans olarak bridgestone'u aratmadı hatta viraj için ötede bile diyebilirim. SAdece ıslak zemin performansını bilmiyorum. Ses olarak ise sorunsuz, sıfır hatalı :) Sadece slikon katkılı olduğu için sıcak asfaltta ciyaklıyor ki michelin'de de aynı sorun olacaktı zaten.

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yeni lastik her zaman iyidir gerçek lastik zamanla anlaşılr türkiye şartlarındaki normal standart binek lastiği gooodyear veya lassa dır yanlış anlalayın h sınıfında demiyorum

SSGT_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu (BFGOODRICH) markaya göz atmanızı tavsiye ederim WRC de en çok kullanılan lastik markasıdır.

http://www.bfgoodrich.com/racing/

subaru_wrc_concept_frankfurt_2007.jpg

Son düzenleme: