lanet benzinden dolayi scooter ariyorum..

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elektrikli motorlar var tek şarjla 100km gidiyormuş scooter kadar hızlı değil ama yakın mesafelerde iş görür :)

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sctoor ii :)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ceyhun, Yıba çarşısını bi dolaş...;) Benim ki dökük olmasa vereyim derim de senin elinde kalır, ben kırk nazla yürütüyorum...:) Ama 20 TL lik benzinle 1 ay geziyorum gayet güzel oluyor... :D A2 ehliyeti de alıcaksan şimdiden söyleyim 300 TL civarı bi rakam...Yok almam diyodum bende ama motorun üzerine binip keyfini alınca insan gaza gelmeye başlıyor...3-5 ay arabasız dönemde binerim yoksa işim olmaz derken şimdi büyütme planları yapmaya başladım..Hastalıkmış meğer...:)

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Km de 18 kurus mu yakıyor ıyıde zaten arabada lpg de oyle yakmıyor mu?

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araştırıken tüketim miktarına dikkat edin, geçen yaz bir yerde beklerken, yanıma gelen scooter lı cocuga sormuştum, km de 25 krş yakıyor demişti, benim corsa o kadar yakıyor yahu...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ceyhun, Yıba çarşısını bi dolaş...;) Benim ki dökük olmasa vereyim derim de senin elinde kalır, ben kırk nazla yürütüyorum...:) Ama 20 TL lik benzinle 1 ay geziyorum gayet güzel oluyor... :D A2 ehliyeti de alıcaksan şimdiden söyleyim 300 TL civarı bi rakam...Yok almam diyodum bende ama motorun üzerine binip keyfini alınca insan gaza gelmeye başlıyor...3-5 ay arabasız dönemde binerim yoksa işim olmaz derken şimdi büyütme planları yapmaya başladım..Hastalıkmış meğer...:)

yıbayi dolasdim simdi bisey yok yaaa

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bisiklet az yakar yoruldukça nohut pilava dadanacaksın hopp yola devam...