landirenzo yaglama sistemi yağı yardim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan serkan44
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

serkan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba araçim da landirenzo yağlı sistem tüp takılı yanliz yag bitti ne yağı koymam gerek bilgisi olan

Yag koymayinca ne oluyormus ki? :) , internette 4 litre olarak satiliyor yaglama yaglari , googlede aratirsaniz cikar.

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lpg nın yagı ozeldir.normal yag olmaz sadece landırenzo bayılerınde bulabalırsınız

mazot koyun...
yağlama olayı tamamen ticari saçmalık ama iyi tutturdular yeminle...

mazot koyun...
yağlama olayı tamamen ticari saçmalık ama iyi tutturdular yeminle...
Fatih yanma odasina yag gonderiyormus sonra o yag yanarken yanma odasini falan sogutuyormus blablabla..... Bence sacmaliktan ote gecmiyor , gerci ocine etil alkol falan koysak performans artisi olurmu acaba diye dusunmeden edemedim su anda ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2015 astra sedan edition model arac aldım tüp yağlı sistem olmaliymis bu sıralı sistem gibi mi yoksa hem benzin hem LPG mi kullanıyor??

normal sıralı sistem sadece benzinden lpg ye geçince belli aralıklarla yağ gönderiyor

Akla zarar yorumlar yapılmış. :confused:

Bu sistem için kullanılan özel sıvıları LPG bayisinden veya internetten sipariş edebilirsiniz. Yağ diye tabir ediliyor ama yağlama filan değil asıl tabiri sübap koruma sıvısıdır.

1.6 atmosferik motorlarda pek gerek görülmüyor ama hassas çalışabilen sistemlerdense sübapların olası hasar riskini azaltır.

Geri