kurum sorunu

salih_akkaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar benim aracım 2001 vectra 1.6 comfort araba sürekli tekleme yapıyor ustam motor açılacak siboplar yanılmıyorsam eğer kısalacak diyor bu kurum için carbon clear yaptıran arkadaşlar var ayrıca geçen bir arkadaşımız uzunca bir müddet uğraşmıştı bu iş için (emme manifoldu ve altındaki egr nin bağlı olduğu parça söküldü ve tamemen kurum bağlamış olduğundan egr valfinin görevini yapamadığı anlaşıldı detaylı temizlikten sonra, motor 20 beygirlik ilave almış gibi atak oldu ) böyle bir işlem yaptırmıştı kesin kalıcı çözüm motordan sibopları kısaltmakmı yaptıran ve sorunu çözen arkadaşlardan önerilerini bekliyorum maliyetli bir iş sonuçda kesin çözüm oluyorsa eğer yaptırabilirmiyim.1-2 ay sonra aynı sorunları yaşamayız.inşallah saygılarıımla...

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
aynı soruna benzer sorun bende de var 6. kez ateşleme bobını değiştiriyorum neden kaynaklandığı hakkında bir fikir yurutemiyorlar araba yokuşlarda yığılıp kalıyor tekleyerek falan gidiyor beyin arızasından şüphelendiler beyinci kontrol etti her hangi bi sorun çıkmadı. dun tesadufen sitenin sponsoru opel team garaja gittim mustafa beye izah ettim .oda bana tekrar ısık yandığında getir ben bakayım neden kaynaklandıını söylerim dedi.ama buyuk ihtimalle ust kapak sokulup subaplar ve yuvası temizlenecek dedi.ama kısalacak falan demedi.buna bağlı olarak yakıt artıyor ve çekiş performans dusuyor..