Kumanda ile açılan farlar nasıl oluyor ?

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen gün bi otoparkta gördüm araç kesinlikle cosmo modeli değildi . Araca binmeden kumanda ile kilit açıldığında sadece park lambaları ve farlar yandı. Bu durumun Follow me home ile bi alakası varmı ? Servis aracınıza bi program yüklüyoruz araç kabul ediyorsa o şekilde olur dedi yoksa cosmo modellerinde oluyo demişti siz ne diyosunuz bu konu hakkında ?

seozza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kumanda ile açılan farlar nasıl oluyor ?

4frodisiak link' Alıntı:
Arkadaşlar geçen gün bi otoparkta gördüm araç kesinlikle cosmo modeli değildi . Araca binmeden kumanda ile kilit açıldığında sadece park lambaları ve farlar yandı. Bu durumun Follow me home ile bi alakası varmı ? Servis aracınıza bi program yüklüyoruz araç kabul ediyorsa o şekilde olur dedi yoksa cosmo modellerinde oluyo demişti siz ne diyosunuz bu konu hakkında ?

Aynı özellik far sensörü olan tüm araçlar için geçerli. Sport aracımda da aynı özellik var. Sadece editionlarda yok diye biliyorum ben..

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Ayarlarla alakalı bir durum. Kilit açıldığında farlar açılsın seçeneğini aktif ederseniz uzaktan kumanda ile aracınızı açtığınızda sizin de farlarınız açılacaktır. En azından benim sportta öyle oluyor. Ayarı da sanırım sinyal kolundaki düğmeden veya orta konsoldaki araç ayarları menüsünden yapmıştım.

4frodisiak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkür ederim yardımlarınız için. Araçta far sensörü olarak yani tünele girildiğinde otomatik yanıyo o şekilde var başka bi sensör varmı bilmiyorum açıkcası :) Şimdi sinyal ve config ayarlarına tekrardan bakıyorum :)

O

orcun20

Bilgi Girilmemiş

aynen bunu bende istiyorum aslında cosmo su olan arkadaşımın aracında gördüm direk acar acmaz yanıyor farlar bu ayarı nasıl yaparız?

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

editionları bilmiyorum ama 2011 enjoy pp aracımda konfigürasyon menüsünden karşılama ışıklarını açıp farları auto konumuna alınca kapıları açtığımı zaman farlar, stoplar, geri vites lambası, gündüz farları ve plaka lambası yanıyor tabii ışıkların yanabilmesi için en azından havanın kararmaya başlamış olması gerekli yada karanlık bir ortamda olması.

O

orcun20

Bilgi Girilmemiş

bugün sabah hemen garaja inip yaptım confing ten girince yapılıyor hoş oldu :)