Krom Cam Citasi Onerisi

murfel35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom Cam Citasi Onerisi

uygulama yapan arkadaşlar uygulamanın yapıldığı siyah yüzeyden yüksek kalıyormu veya kromların kenarı bombelide bu uygulamada kullanılan cift taraflı bant veya silikon takviyesinden dolayı arada boşluk kalıyorsa bunu bu bombelermi göztermiyor aceba,,,

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben serviste yaptırdım 450 tl lastik kısım üzerine yapıştırıldığı için hafif dışarıda gibi duruyor yağmur yada kardan etkilenmedi 2 aydır size tavsiyem yapıştırırken eliniz ile üzerine çok bastırmayın yoksa dalgalı bir hal alıp eğiliyor içe doğru beni bir kapının üst tarafı öyle usta iyi oturmadı diye bastırmış heralde eliyle ne de olsa yan sanayi orjinal gibi olmaz.

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar geçtiğimiz gün Astra J aracıma krom cam çıtası uygulatmak üzere Beşiktaş'taki Opel Gerçek'e gittim ve 400 TL fiyat söyledi oradaki aksesuardan sorumlu beyefendi. Forumda gördüğüm kadarıyla arkadaşlardan bazıları hatta birçoğu çıtaları alıp yapıştırma/monte işlemini kendileri gerçekleştirmiş fakat benim şu aralar hem böyle bir zamanım yok hem de bu konularda pek tecrübem yok(Yaşanmış örneklerde olduğu gibi kaportaya yapıştırıcı falan sıçratmayayım şimdi :) )

Sorum şu ki geniş çaplı bir fiyat araştırması henüz yapamadım, sizce bu fiyat nasıl ve memnun kalır mıyım? Çıkıntı gibi durur mu yoksa orijinal ya da ona yakın bir sonuç alır mıyım?

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orijinale en yakını s dizayn. Ama hiçbiri orjinaline yerini tutmuyor, sonradan takıldığı belli oluyor. Servis s dizayn takacaksa 400 tl makul bir fiyat. Forumda toplu alım ile 300 tl ye almıştık s dizayndan.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

huseyin0667 link' Alıntı:
Orijinale en yakını s dizayn. Ama hiçbiri orjinaline yerini tutmuyor, sonradan takıldığı belli oluyor. Servis s dizayn takacaksa 400 tl makul bir fiyat. Forumda toplu alım ile 300 tl ye almıştık s dizayndan.

+1 Hüseyin Hocam çok güzel ifade etmiş.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla toplu alimdan S-Dizayn almıştım tam sariyor falan diye ama tam değil fazla sariyor benim araci memnun kalmadim iyi güzel herhangi problem yok ama yapismasi zor hele birde iyi yapismadiysa attiysa özel yapistiriciyla yapiyorlar

Benim arka kelebek camlarini bakima gidince servis söküp yapistirdi köşeleri fazla egimli olduğu için tutkal kullandilar ona özel

Omsa titiz alin rahat edin bana göre tek seferde kendiniz yapistirin geçin atma yok çıkma yok ben memnun deilim tam saranlardan

Emir Hamzic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Pendik opel atm de krom cam çıtası uygulaması yaptırdım 370 tl ye.Aracın görüntüsü değisti yanlızca orjinal cam çıtasına nazaran daha dar duruyor.Siyah lastiğin üzerindeki kanaldan yaklasık bi 5 mm daha dar.Sonradan takılanların tamamımı böyle dar acaba bilmiyorum.Serviste taktırmama ragmen içime sinmedi pek...

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende bir alışveriş sitesinin kampanyasını takip ettim s-dizayn cam çerçevesi ve krom kapı kolları piyasa fiyatından %11 indirim ve 11 tl yeni üye indirimi ile aldım. bugün montajını yaptık. arkadaşların dediği gibi biraz fazla sarıyor.! yani lastiklerden hafif taşma yapıyor. ben ürünün montajını şeffaf tabela silikonunu enjektör ile aralarına sıkarak yaptım çok çok sağlam oldu. ama geri dönüşü yok! yani daha sökülmez . resimleri paylaşacağım. birleşme yerlerinde çok güzel oldu hiç bir artma yok ama dediğim gibi yanaklardan taşma yapıyor o da prinç bir çekiçle düzeltilebilir.

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm bu yaşananlardan sonra taktırmadan önce çıtayı serviste ele alıp göz kararı bir bakmak gerekecek galiba. Taşma ya da siyah lastiği gösterme gibi durum olacaksa hiç taktırmam belki, parasını da geçtim geri dönüşü olmaz yahu.