Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

bukars

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
teşekkürler bilgi için DEMEKKİ YAKINDA CAM ÇITAMIZA KAVUŞCAZ :)
Merhaba
cam çıtasını taktırabildiniz mi? Memnunmusunuz ve size kaç liraya mal oldu acaba
Teşekkürler

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bukars link' Alıntı:
Merhaba
cam çıtasını taktırabildiniz mi? Memnunmusunuz ve size kaç liraya mal oldu acaba
Teşekkürler

+1967 ?

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bukars link' Alıntı:
Merhaba
Teşekkürler

hayır henüz taktırmadım istanbulda opel servisleri hep omsa takiyo hemde 3 misli fiyata oda aracı basit gösteriyo yapmacık duruyo omsa bakıyorum yada yurt dışındakiler tam sarıyo 

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
S-Dizayn diye bir marka var, Bursa'da. Onların ki tam sarıyor. Ama biraz daha pahalı 400 küsür lira. Adamlarla konuştum da ürünlerine çok güveniyorlar, arka bantları sökmediğiniz sürece de koşulsuz iade edebiliyorsunuz. Fiyat biraz pahalı gibi şimdilik beklemekteyim. Bu da linki
http://www.s-dizayn.com/tr/products/opel/astra_j/krom_cam_cerceve_seti_12_prc._butun_-_formlu/
bende bu aralar krom çıta taktırmayi düşünüorum ama kararsız kaldım fiyatlar konusunda ,bu s-dizayn dakiler gerçekten tamamen sarıyor mu uygulatan veya bunun hakkında bilgisi olan var mı

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eray01 link' Alıntı:
bende bu aralar krom çıta taktırmayi düşünüorum ama kararsız kaldım fiyatlar konusunda ,bu s-dizayn dakiler gerçekten tamamen sarıyor mu uygulatan veya bunun hakkında bilgisi olan var mı

s-dizayn aracın cam çıtalarını tam sarıyor bizim buradaki opel servisinde gördüm,benim aracımda omsa var çıtayı tam sarmadığı için sürekli gözüme batıyor,hatta yakın zamanda sökmeyi düşünüyorum,eğer s-dizayn almayacaksanız bu işe hiç bulaşmayın derim.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbul avrupa yakasındaki servisleri tek tek arasım s-dizayn yok hiçbirinde omsa var yada omsax diye bi marka var.bursa  s-dizayn bayisinden istanbula sattığı yerlerin numarasını istedim bahçelievlerde bi yeri verdi bana yakın diye aradım ellerinde kalmamış ve takmıyolarmış....istanbulda alıp taktırabilcem bi yer bilen arkadaş var mı? s-dizayn olcak ama

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
istanbul avrupa yakasındaki servisleri tek tek arasım s-dizayn yok hiçbirinde omsa var yada omsax diye bi marka var.bursa  s-dizayn bayisinden istanbula sattığı yerlerin numarasını istedim bahçelievlerde bi yeri verdi bana yakın diye aradım ellerinde kalmamış ve takmıyolarmış....istanbulda alıp taktırabilcem bi yer bilen arkadaş var mı? s-dizayn olcak ama
s-dizayn kendi sitesinde satıyor

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Benim de aklımda bu S-Dizayn krom çıta :(

eray01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım s-dizaynı taktırmak isteyen çok ama kimse uygulamamış biraz daha ucuz olsa fiyatı iyi olur ,acaba konuşsak firmayla foruma özel  indirim yapar mı  general_Pray