Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Krom Cam Çıtası - Cam Filmi ve Stop Karartma

huseyin0667 link' Alıntı:
Aslında zor birşey değil. Ben arabayı ilk aldığımda titizin ürününü alıp kendim uygulamıştım, pek sorun olmamıştı. Ama ürünü beğenmedim, bir süre sonra söktüm attım. Birdaha montaj yaparsam daha da iyi montaj olur diye düşünüyorum, ilki tecrübe oldu. Aslında birkaç arkadaş alıp, beraber uygulanabilir.

Fiyatı 300 TL olsa ne iyi olurdu valla :)

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende yaptırmadan önce sormuştum da sitedeki rakam tutmayabiliyor telefonla arayıp güncel fiyatı öğrenebilirsiniz

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Turan bozkurt link' Alıntı:
Bende yaptırmadan önce sormuştum da sitedeki rakam tutmayabiliyor telefonla arayıp güncel fiyatı öğrenebilirsiniz

Ben aradım sitedeki fiyatı söylüyorlar. Ancak belki Bursa'da yerlerinde birebir konuşulursa farklı fiyat olabilir. Adamlar biz çok cüzzi karlarla satış yapıyoruz maliyetlerimiz yüksek, 200 tl satılan piyasa ürünlerini satanlar bizden daha fazla kar ediyor diyor. Telefonda olmuyor yani.:)

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eray01 link' Alıntı:
bu arada süleymanhoca benim  tel antika,whatsapp bile yok  :'( en iyisi buraya yükleyin siz

araç benim olmadığı için sahibinin izni olmadan paylaşmak istemedim :) orjinal gibi olmasada çok güzel ama yurt dışındakiler daha ucuz ve daha başarılı sanki..

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

s dizaynla iletişime geçelim toplu alım yapalım?300 e bırakır belki

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
araç benim olmadığı için sahibinin izni olmadan paylaşmak istemedim :) orjinal gibi olmasada çok güzel ama yurt dışındakiler daha ucuz ve daha başarılı sanki..

Evet yurt dışındakiler de güzel görünüyor ama tereddütlerim var. Mesela oldu da bir tanesi yamuldu yada Allah korusun kaza sonrası deforme oldu tekrar takım mı almak gerekecek yoksa tek parça nasıl temin edilir? Aslında satıcıyla konuşulabilir tabiki. 105-130 $ aralığında alınabilecek yerler var.

Turan bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnşallah bırakır ama hiç sanmıyorum.süleymanhocam paylaşabilirdniz sormaya gerek yoktu?

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Turan bozkurt link' Alıntı:
İnşallah bırakır ama hiç sanmıyorum.süleymanhocam paylaşabilirdniz sormaya gerek yoktu?

Araç sahibinin kim olduğunu bilmeden ben paylaştım hakkınız helal edin :) Çünkü bu konuda çok bilgi talebi var ve s-dizaynı görüp incelecek biryer bulamadım. Sağolsun Süleymanhoca bunları gönderdi.