krank keçesi...

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız manuel vıtes ıse bence bekleyebılırsınız bırazdaha cunkü,. baskı- balata sıstemınde yada bılyada bı sorun cıktıgı zaman sanzuman sokulcek nasıl olsa o zaman keceyıde aradan cıkarmıs olursunuz

haklısınız arkadaşım ben de öyle yapıcam..hatta ustam,hocam açmışken baskı balataya da bakarız bitikse değiştiriveririz dediydi,tam tersini yapıcam,baskı balata bitince ya da bitmesine yakın keçeyi değiştirceğim:) saolun akıl için tşkler.

terkene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yoldaki araçların yarısından fazlasında o kadar terleme vardır.
Krank keçesi dediğiniz şey 30 tl lik bir parça. Gel-gör ki bu parçayı değiştirmek için 500 tl işçilik isterler.
Yağ çubuğunu çektiğiniz zaman kendini belli edecek kadar olmayan eksiltmeler terleme diye kayda geçer.
Taktırdığınız yeni keçe dahi yüke bindiği ya da sürate maruz kalınca yine terleyecektir.
Kafanızı takmayın. Yağı eksilen araç kendini belli eder. Altına damlar, yağ çubuğunda bariz eksilmeler olur.
Her öksürük için ameliyat gerekmez.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş aynı sorun benim arabadada oldu ustam trigeri değiştirirken gel halledelim dedi , demekki trigerle alakalı bişey bidaha sorun kalmadı , bide şöle bir durum var ön krank ve arka krank diye farklılık gösteriyordu sanırım.

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yoldaki araçların yarısından fazlasında o kadar terleme vardır.
Krank keçesi dediğiniz şey 30 tl lik bir parça. Gel-gör ki bu parçayı değiştirmek için 500 tl işçilik isterler.
Yağ çubuğunu çektiğiniz zaman kendini belli edecek kadar olmayan eksiltmeler terleme diye kayda geçer.
Taktırdığınız yeni keçe dahi yüke bindiği ya da sürate maruz kalınca yine terleyecektir.
Kafanızı takmayın. Yağı eksilen araç kendini belli eder. Altına damlar, yağ çubuğunda bariz eksilmeler olur.
Her öksürük için ameliyat gerekmez.
haklısın dostum tşk ederim,bakıcaz gerekirse acik ihtiyaç doğarsa değiştiririzz..