Korna Yardımı ???

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün şaşmzdayken bi astra h gördüm amcamın servisinde yapılı beyaz bi şey bahceli 7 de görürsünüz arac beyaz renkte siyahla bütünleştirlmiş tavanıda full siyah folyo her neyse...aracın kornası çok hosuma gitti...

kornayı değiştirmeyi dşünüyorum ferrari kornası çok hosuma gitti nerden alabilirim bu kornayı ???

weya astra h için korna önerisi olan war mı ??? bütün gün amcamı we tahsin abiyi ikna etmekle geçti we sonunda başardım nerden alabilirim 30 - 40 lira bi şey herhalde ama nerden alabilirim ankarada önerilecek yer war mı ??

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ferrarı korna alıcaksanız ''ferrarı faa korna'' söyleyın bence.diğerleri fazla ses cıkartıyor bu tam orta ayarı.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta oto aksesuarcılarda var o korna git takarlar hemen ya ama rolede taktır cok guçlu cunku o kornalar.....

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ferrarı korna alıcaksanız ''ferrarı faa korna'' söyleyın bence.diğerleri fazla ses cıkartıyor bu tam orta ayarı.

abş yrn gidicem şaşmaza yine bi can can oto yapıcaz galiba bakalım neye karar wercez...

usta oto aksesuarcılarda var o korna git takarlar hemen ya ama rolede taktır cok guçlu cunku o kornalar.....

abi çok saol yrn gidip bi bakıyım bakalım ne fiyat çekcekler araştırmadan almam...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdiden hayırlı olsun. fiyatını yazarsınız.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende var stebel marka sesi çok güzel ve kuvvetli taktırcaksan ya stebel yada bosch al gerisi fasa fiso hep tonları çakma ben geçen sene 50 tl küsür fiyata almıştım rölede bağladılar

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ferrari kornası yerine bence astra f yada g lerin orjinal kornasını taktır daha güzel olur. Astra h lerin kornası neden öyle bilmiyorum ama çok cılız komik geliyor insana :D .