Köpeğe Çaprmak Ve Hava Yastığı

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam pazartesi konuşuruz. tabi bunların yanında aracın kaç günde çıkacağı da önemli bir konu :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik masraf olarak 400 lira hasar için kaporta işçiliği + motor kaputu boyama + sağ arka kapı yarım boyama + tavan ön kısmın cam ile birleştiği yeri boyama + far parlatma + pasta-cila. sağ sis farımın ayakları ve içi kırılmış dışında hasar yoktu, onu değiştirdik 50 lira. krom panjur 50 lira. ön cam değişecek 150-200 lira gibide o tutacak sanırım.

700 lira gibi bir rakama aracın dış görünüşünü tamamen düzeltecek gibiyiz. zaten sorun vardı arada onlarıda halledeceğiz.

bu arada kaza olmasa bile, motor kaputu boyanacak, tavan ön kısmı boyanacak, sağ arka kapı boyanacak, pasta cila yapılacak, ön cam değişecekti.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik masraf olarak 400 lira hasar için kaporta işçiliği + motor kaputu boyama + sağ arka kapı yarım boyama + tavan ön kısmın cam ile birleştiği yeri boyama + far parlatma + pasta-cila. sağ sis farımın ayakları ve içi kırılmış dışında hasar yoktu, onu değiştirdik 50 lira. krom panjur 50 lira. ön cam değişecek 150-200 lira gibide o tutacak sanırım.

700 lira gibi bir rakama aracın dış görünüşünü tamamen düzeltecek gibiyiz. zaten sorun vardı arada onlarıda halledeceğiz.

bu arada kaza olmasa bile, motor kaputu boyanacak, tavan ön kısmı boyanacak, sağ arka kapı boyanacak, pasta cila yapılacak, ön cam değişecekti.

camı yarın soralım bi şambaza bende farlara şeffaf film yaptırmayı düşünüyorum eğer yaparsa...

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecenlerde bir yerde okumustum , kopege kediye yani kisacasi hayvanlara carptiginiz zaman yarali hayvani veterinere gotururseniz, sigorta sirketiniz butun masrafinizi
karsilamak ZORUNDAYMIS ---) ?

gecmis olsun

bu arada bir arkadas yazmis, "kopege hic uzulen yok", """""""HELAL OLSUN""""""""

Son düzenleme:

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orda bir can ölmüş millet arabasının sevdasında , vay arkadaş ...
Tüm arkadaşlara geçmiş olsun , böyle durumlarda hayvanlarıda düşünelim biraz , eğer gerçekten yaşadığından eminseniz en yakın veterinere götürelim .

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orda bir can ölmüş millet arabasının sevdasında , vay arkadaş ...
Tüm arkadaşlara geçmiş olsun , böyle durumlarda hayvanlarıda düşünelim biraz , eğer gerçekten yaşadığından eminseniz en yakın veterinere götürelim .

Benim nasıl bir hayvansever olduğumu biliyorsun.Fakat şöyle bir durum var.arşıma kedi köpek çıktığında elimden geldiğince çarpmam kaçarım.Fakat benim hayatımı tehlikeye atacak durumda önce kendimi ve aracın içindekileri düşünürüm ve hayatım tehlikeye girecek posizyonda elimden gelenin en iyisii yaparak çarpmamaya çalışır ama kaçınılmazsa çarparım.Ama iş mala gelince orasınıpek düşünmem.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 model comfortline boram vardı aynı hızla gece vakti farkedemedim köpeğe çarptım hayvan öldü araçta çizik yoktu ...
tank gibi arabaydı...
bahsettiğin parçaları yenileyeceksin ama bi fotosunu sakla zira inandırman zor olabilir satarken.
geçmiş olsun...

Gözümün önünde Golf 4, ufak bir köpeğe çarptı, araç hızlıydı. Ön tampon altı ne kadar ızgara varsa hepsi döküldü. Araçta başka sorun varmıydı bilemiyorum. Ben fazla kalamadım aracın yanında.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yerlesim yerlerinden (ilçe, köy, mezra vb) geçerken hızınızı düşürürsek köpek vs hayvanların ölümüne neden olmayız. daha doğrusu hız kurallarını hiçbir şekilde ihlal etmemek gerekir.