Köpeğe Çaprmak Ve Hava Yastığı

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-4 sene Boraya bindik. 70.000'de aldık,200.000'de sattık. Bilen bilir demişsinde,ben Borayı biliyorum ama böyle bişey bilmiyorum ?
size hiç köpek denk gelmemiş heralde hep kedi denk gelmiş:D:D

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
la hala gülüyonuz ya ...
gecenin bir yarısı yüzküsür km hızla karadeniz sahil yolunda köpeğe vurdum diyorum . tam ızgaranın ordan vurdum sonra da üstünden geçtim zavallının ..köpek dağıldı arabada çizik yoktu diyorum ..sizinle bi tecrübemi paylaşıyorum ...
aynı şeyi ağrıda flashlada yaşadım o zaman arabanın önünden eser kalmamıştı.. . az daha takla atıyırduk ..bora sağlam araba diyorum ...
inanmıyorsanız gidin pertçilere sorun diyorum...
siz işin geyiğinde ...
yok hani gülün hep beraber gülelim :) bi zararı yokta :
benim bu konuda yalan söylediğimi düşünmenize şaşıyorum ben...:yani bundan ne maksadım olabilir ki .?
bora satan dükkanım mı var nedir yani .?

Son düzenleme:

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
la hala gülüyonuz ya ...
gecenin bir yarısı yüzküsür km hızla karadeniz sahil yolunda köpeğe vurdum diyorum . tam ızgaranın ordan vurdum sonra da üstünden geçtim zavallının ..köpek dağıldı arabada çizik yoktu diyorum ..sizinle bi tecrübemi paylaşıyorum ...
aynı şeyi ağrıda flashlada yaşadım o zaman arabanın önünden eser kalmamıştı.. . az daha takla atıyırduk ..bora sağlam araba diyorum ...
siz işin geyiğinde ...
benim bu konuda yalan söylediğimi düşünmenize şaşıyorum ben...:yani bundan ne maksadım olabilir ki .?
açık konuşmak gerekirse bunu söyleyen siz değil babam olsaydı yine gülerdim ben:) size karşı yapılan bişey değil yani.....

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
la hala gülüyonuz ya ...
siz işin geyiğinde ...

Köpeğin büyüklüğünü yazmamışsınız. Eksik veri var. O nedenle millet tepki gösteriyor. Kuvvetle muhtemel yavru bir köpek ya da küçük bir köpektir.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun,,, ben 2 sene önce kayseri-malatya yolunda gürün civarında köpeğe sol önden çarptım, arabam 2001 seat cordobaydı, işte liste: sol far, ön tampon,sol çamurluk(ucu ezilmişti, boyandı) bide soldan vurunca hayvanın gövdesi sanırım sol arka kapıya geldi ve ezdi kapıyı o da boyandı, 850 tl masraf çıktı,

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17:30 civarı bende talihsiz bir kaza geçirdim. nişanlım kullanıyordu aracı yaklaşık 100km/s süratle köpeğe vurduk, altımıza aldık ve geçtik. nişanlım küçük bir şok yaşadı ama hemen sağa çekmesini ve stop etmemesini söyledim. indim baktım plaka yok yerinde. 400-500m kadar ilerlemişiz olay noktasından. önce yürüyüm dedim ama etrafta bir sürü köpek daha vardı. direksiyona ben geçtim. gittim cesedin yanına. önce plakamı yerden aldım. sonra köpeğin cesedini yolun kenarına çektim. orta büyüklükte bir hayvandı. belki havanın kararmasıyla bir başkasınada kaza yaptırır düşüncesiyle çektim hayvanı. arabanın sağını solunu kontrol ettim. olay noktasından sonra yaklaşık 35 km kadar daha yol geldim. şimdilik görünen panjur kırıldı, plaka yamuldu, tamponda çatlaklar var. aksaray merkeze gelince hemen sanayiye gittim altına falan baktık görünürde birşey yoktu. insallah sonradan da başka şeyler çıkmaz. gerçi 35km kadar yol geldim yavaş yavaş yaklaşık 50 dk sürdü. su eksiltme falan yok gibi. olsa o kadar sürede belli ederdi kendini. verilmiş sadakamız varmış, arkadan tır geliyordu nişanlım köpeği farkedince önünden geçerim diye gaza iyice asılmış kendi söylediği öyle. normalde 80km/s geçmesine izin vermiyorum ama. tır geliyor biz durursak o duramaz diye fren yerine gaza basmış işte. birde pişkin pişkin gaza iyice bastım geçerim diye düşündüm diyor. bu arada her ikimizinde emniyet kemerleri takılıydı ama hava yastıkları açılmadı. çok fazla direk bir kuvvet almadığımıza yorumluyorum ben. bakalım yarın masraf ortaya çıkacak. farlarım sağlam dediğim gibi tam cepheden ve ortadan vurmuşuz. bu arada köpek çok büyük değildi ama yavru da değildi. kafası kaput hizasında falandı yaklaşık olarak.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce bir yere gitmem gerekti. hemde arabaya bir bakayım dedim. sorun yok gibi hala.