Koltuk Temizliği İçin Öneriler..

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Koltuk Temizliği İçin Öneriler..

mrt54 link' Alıntı:
Hakancım Benimki Biraz Fanteziydi Zaten Koltuklarım Temizdi Ama işte Ben Yine Dayanamadım Yaptım Bişeyler İşte :D

maşallah kardeşim maşallah :)
ama emin ol asıl gerekli olan bu fanteziler.nasılsa temiz dedikçe kir farkında olmadan işliyor iyiden iyiye sonra daha çok zorluyor temizlenmek için ve yıpratıyor belki de temizlenmek istenen yeri. bu mantıkla temizledim bende bugün motoru
(ne cümle ama :D )

mrt54 link' Alıntı:
Bana Asprin diye Bunu Kakaladılar Hay Allahım Ya!!!

:D :D :D alışverişe hanımı yalnız yolluyon belli yenge olsa aldırmazdı sana :)

bende temizlemeyi düşünüyorum ama ürün ve uygulama hakkında henüz bi fikrim yok.
meguiars-asprin-vinet-sonax-kosla hangisini denicem bakalım

tengri79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

amway'den loc ürününü şiddetle tavsiye ederim .hanımlar çok kullanır.ben eskı corsamda bir kaç defa denemıstım sonuç mukemmeldı.sadece sıcak su ve cok az loc  ve siliyoruz durulamaya gerek yok.demedi demeyin

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tengri79 link' Alıntı:
amway'den loc ürününü şiddetle tavsiye ederim .hanımlar çok kullanır.ben eskı corsamda bir kaç defa denemıstım sonuç mukemmeldı.sadece sıcak su ve cok az loc  ve siliyoruz durulamaya gerek yok.demedi demeyin

Abi hanıma sordum şimdi biliyor musun diye bi başladı saymaya şunu temizle bunu temizle diye bitmiyo maşallah hatta bitkiselmiş

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu aspirin koltukların rengini açmasın azcık ovalayınca falan  032questn

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.hepsiburada.com/liste/macota-roby-ic-doseme-yenileyicitemizleyici-kopuk-500-ml100ml-hediyeli-0418210/productDetails.aspx?productId=otev0418210&categoryId=20035746

Koltukları bununla temizliyorum. Köpüklü oluyor ve sıktıktan 1dk. kadar sonra köpükler kayboluyor ve kirler yüzeye çıkmış oluyor. Bezle silince de tertemiz yapıyor.

Blackram

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cosmo aracı olan arkadaşlar, koltukların deri kısımları için nasıl bakım yapıyorsunuz. Benim koltukların deri kısımlarında çatlamalar başladı. Kullanıp da tavsiye edeceğiniz ürün var mı?

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Cosmo aracı olan arkadaşlar, koltukların deri kısımları için nasıl bakım yapıyorsunuz. Benim koltukların deri kısımlarında çatlamalar başladı. Kullanıp da tavsiye edeceğiniz ürün var mı?

Aşağıda linkini bıraktığım ürünü aldım, henüz deneme fırsatım olmadı ancak markasından bile güvenebilirim diye düşündüm.

• Beğen
Tepkiler: Blackram

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Ilık su ve vazelin :)

• Beğen
Tepkiler: Blackram