Kolon tavsiyeleriniz?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
6992s pioneer oval aldım valla sub gıbı baaslrı guzel yayıyo cok hosuma gıttı ya pioneer 6850 cd calarla cok ıyı uyumsagladi ;)
tavsıye ederim:D

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok araştırdım bu konuyu arkadaşlar maalesef cd30 mp3 e kolon bağlamaya değmiyeceği kanaatine vardım.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
doğru karar

uzunnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bılen yardımcı olsun malum aracım yenı astra enjoy plus ve ses sıstemı parasına gore bır rezalet gecen komık ama arkdasımın eskı kırık dokuk aracına bındım benım aracımdakınden ıyı bır ses sıstemı var sıstem dedıysem bır teyp 4 hoparlor ama daha ıyı ses verdıgı kesın.
Malum bızım arclarda arka kapı hoparlorlerı koymamıslar.
Yardım ıstedıgım konu su amacım ses acıp ınsanları rahatsz etmek degıl ama kalıtelı temız bır ses ve ıstedıgım zaman arac ıcınde actıgımda benı doyuracak ve sesı actıgımda bozulmayıp heyecan verebılecek.
Sımdı bılen arkdaslara soruyorum kı ıyı bır takım set dızsek asagı yukarı 1500 tl gıbı bır rakam tutuyor bu set bana bıraz sacmamı olur yada ısabetlı bır karar mı olur.yada araca orjınal nav taktırsam cıkısları 4*45 oldugu ıcın ve woofer desteklı oldugundan.bana fazlasıyla yetermı 45 w lık rms degerı benı benım aracımın yetersız 20w 25w rms degerınden cok daha ıyımıdır kalıtelı 4 ade hoperlerle 45rms lı yetınırmıyım.yanı sızce hangısını secmelıyım
tesekkurler sımdıden