Kol dayama...

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.a sahibinden de gezinirken sürekli bu ürün karşıma çıkıyor acaba güzel bişey mi alan kullanan var mı?...fiyatı da gayet uygun bence...en azından alacak arkadaşlara fikir olur...forumda daha çok 100 tl nin üzerinde fiyatlara bulanları gördüm bundan yok gibi... :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-combo-tigra-koldayama-kolcak-34699706/detay?

aRiFs Nickli Arif arkadaşımızın uygulamasına ait resimler...Konuya girenler direk görsün diye buraya ekledim...Artık yorumlar sizden...

attachment.php
attachment.php
attachment.php
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-combo-tigra-koldayama-kolcak-34699706/detay?

Son düzenleme:

ardapp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracımda takılı . rahat ama baskıya gelmıyo kırılabılır kısaca parasına gore ıdeal

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende kullanıyorum resimdekinden baya şık duruyor Corsalara cidden bence alınır bu fiyata ben daha pahalıy almştm

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan aynı ürün olup olmaması. ve uyumluluk. dandik bişey olacaksa sağa sola oynayacaksa deymez bence.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
muhakkak oynar böyle ürünler sım sıkı oynamayanını bulmak zor... Resimlerdeki ise şayet alınır bir ürün..

tekelioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben geçen gün Bursa sanayideki tuningcime uğradım bu kolçaklar dükkanında vardı.Abi takalım hemen dedim ancak ürünü elimi aldığımda vazgeçtim.Bence ürünün plastik kalitesi iyi değil ve ciddi anlamda esnekti.Ancak bunlar benim nacizane düşüncem.Sonuçta orjinal kolçakla bir tutulamaz ancak bir tık daha iyisini aramaya şahsen ben devam ediyorum:)

nemlee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar pek iyi değil, kalitesiz ve kötü plastik malzeme olarak değerlendirmiş alıcılar. bilginize ;)

tekelioglu kalitelisini bulabilirseniz beraber alalım :D

tekelioglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet kardeşim benim aksesuarcı yeni kolçakların geliceğini söyledi.Bir gelsin ben incelerim beğenirsek alırız.Ben seni de haberdar ederim.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Linkteki ürün armsterin çakması.Kullandıkları resimleri de armster kurulum prosedüründen alıntı yapıp bazı eklemelerle yayınlamışlar.