KN Hava Filtresi Nedersiniz...

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam Arkadaşlar uzun zamandır düşündüğüm ürün KN açık hava filtresi almayı düşünüyorum... Sizce kullanım açısından eksileri artılar nelerdir
ebaydan almayı düşünyorum posta ücreti dahil £52.32 oluyor türk parası karşılığı tahminimce 150 tl civarı geliyor pahalı mı sizce ?

!CB7H(UgBWk~$(KGrHqIOKiYE0D7!,ErOBNJe64cGwQ~~_12.JPG

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 v6 dan çıkacak sesi tahmin bile edemiyorum :)felaket tahrik edici olcaktır ses,pahalı olsun kaliteli olsun abim,biraz fazla gibi geldi bana fiyatı,ama sana tek zararı fazla yakmak olcaktır ama ses hakkını verecektir :)

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence pahali...biraz Tr de de arastirin derim. hava filtresinin kaliteli olmasi onemli cunku filtrenin yapilmis oldugu malzeme kaliteli olmasssa toz vb seyleri de icine alma durumu olabilir ve buda cok problemli bi olay. insanin akcigerine toz kacmasi gibi dusunun....

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava filtresi onemli illa acik olacaksa kitlerden alinmali ki verim alinsin eger soguk havayla besleyebilriseniz motoru performansi artacagi gibi yakit tuketimide dusecektir.

tozluyurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
turkıye fıyatı hemen hemen aynı olması lazım bı arastırın ıstersenız

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 v6 dan çıkacak sesi tahmin bile edemiyorum :)felaket tahrik edici olcaktır ses,pahalı olsun kaliteli olsun abim,biraz fazla gibi geldi bana fiyatı,ama sana tek zararı fazla yakmak olcaktır ama ses hakkını verecektir :)

Şuan bile kükrüyor :) İyi birşey olsun istiyorum diğer sitelere baktım fiyat ortalam 130 ila 150 arası oynuyor hemen hemen

bence pahali...biraz Tr de de arastirin derim. hava filtresinin kaliteli olmasi onemli cunku filtrenin yapilmis oldugu malzeme kaliteli olmasssa toz vb seyleri de icine alma durumu olabilir ve buda cok problemli bi olay. insanin akcigerine toz kacmasi gibi dusunun....

Haklısınız piyasada o kadar çokki filtrelerden 20 tl ye bile açık hava filtresi bulabiliyorsunuz K&N kaliteli olduğu için bakıyorum ;)

Hava filtresi onemli illa acik olacaksa kitlerden alinmali ki verim alinsin eger soguk havayla besleyebilriseniz motoru performansi artacagi gibi yakit tuketimide dusecektir.

Kitlerin fiyatlarına da baktım mesela K&N kiti var üniversal 300 tl den başlıyor o kadar para da verilirmi bilmem :eek:

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihan abi motorun sesinden o filitrenin sesini duyabilecekmisiniz :D

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acik hava filtresi sicak havalarda performansi düsürüyor arkadaslar sakin gözden kacirmayalim.K&N satis elemaniyla bizzat konustum oda onayladi motor sicakligini direk aldigi icin performansda düsüyor dogal olarak.kisin ve serin havalar icin diyecek sözüm yok.

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acik hava filtresi sicak havalarda performansi düsürüyor arkadaslar sakin gözden kacirmayalim.K&N satis elemaniyla bizzat konustum oda onayladi motor sicakligini direk aldigi icin performansda düsüyor dogal olarak.kisin ve serin havalar icin diyecek sözüm yok.

O zaman Kit almak lazım yani abi hiç uğraşmayalım sadece filtreyle :sorry: