Klimadan gelen ses (video)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar yaz geldi artık aydın dün 36 derece idi. Mecbur olarak klimalar devreye girdi fakat son bir kaç gündür klima veya fanı açınca torpidonun altından sinir bozucu bir ses geliyor. Videosunu ekledim yardımcı olursanız sevinirim.

http://www.dailymotion.com/video/xdauim_klimadan-gelen-ses_tech

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses büyük ihtimal kompresörden geliyor klima gazına baktırmanızıda öneririm.

Tanıdığım bir komşumuzun 1.3 astrasıda klima açınca şak şak diye ses geliyordu serviste yeni program attılar düzeldi dedi. ne derece doğru bilmiyorum

Son düzenleme:

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnım araca beyın programlaması yapmıslardı ya murat abı soylemıstım adamlar klımasız program atmıslar delırdım bugun gaz bastırdım hala calısmıyor meger sorun baskaymıs

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnşallah önemli bişi deildir hemşerim,malum burlar daha da ısıncak :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ses büyük ihtimal kompresörden geliyor klima gazına baktırmanızıda öneririm.

Tanıdığım bir komşumuzun 1.3 astrasıda klima açınca şak şak diye ses geliyordu serviste yeni program attılar düzeldi dedi. ne derece doğru bilmiyorum

Gazla alakası olduğunu sanmıyorum araba 3 dakikada buz kesiyor. Arkadaşlara ve servise sordum. Yaprak veya cok ufak bir taş girmiştir orayı temizlememiz lazım dediler Servis 5 -10 TL tutar dedi fakat izmire geldiğim ve pazar günü tekirdağ'a gideceğim için Cumaya kaldı.

bnım araca beyın programlaması yapmıslardı ya murat abı soylemıstım adamlar klımasız program atmıslar delırdım bugun gaz bastırdım hala calısmıyor meger sorun baskaymıs

hadi yaaa üzüldüm bak şimdi Ben istesemde yazılım atamazlar benim araç bildiğin BAZ model adamlar Son kasaları üretirken ellerinde kalan parcalarla üretmişler büyük ihtimal :D gecen CC taktırayım dedim cok büyük hayallerim vardı. Beyinde CC nin C ile ilgili bir program yok. Dedikleri gün anladım :D

İnşallah önemli bişi deildir hemşerim,malum burlar daha da ısıncak :)
dediğim gibi klimanın calışmasında hiç bir problem yok, sadece bir ses geliyor hoş müziği actımmı ses mes duyulmuyor fakat işte bir kere uyuz oldum!
Hatta 3 - 4 seviyede calıştırdınmı yok denecek kadar az fakat dediğim gibi bi kere duydum ben o sesi takıntı yaparım :D

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla benim takıntı hastalığım var ve arabanın neresinden ses geliyosa hepsinide aklıma yazdım,bu ay sonu sınavlarımı bitirince dalacam arabaya :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Konuyu silebilirimiyiz. Sorunu hallettim...

Çözüm: Klima sonuna kadar açıldı iç havandırma tuşu dahil 5 dk durmadan çalıştırdım. Kendi kendine pislik çıktı sanırım.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla pislik var demişlerdi cıkartıp sökeceklerdi. Ama kendi kendine çıktı işe işime geldi valla.