Klima-rolanti..

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayı açınca tır tır tır traktör gibi stop edecek gibi oluyor sanki toyotada motordan bağımsız klima var diyorlar ve böyle bir sorunda yokmuş

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayı acınca özellikle ışıklarda kalkarken vitese bakıyorum 1 diye yanlıslıkla 3 e fılan mı attım diye.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimayı açınca tır tır tır traktör gibi stop edecek gibi oluyor sanki toyotada motordan bağımsız klima var diyorlar ve böyle bir sorunda yokmuş

arkadaşlar motorun devrine gelmesi için klima açıkken bi kaç sistem var bi motor bayılma sistemi (IEDLu-UP) bide manyetik kavramayı yerinden ayıran sistem.... araçtan araca yani opel toyota renault gibi araçlara göre değişir ... traktör gibi derkende nasıl yani motorun stop etceği konumdaki sesden mi bahsediyorsunuz acaba?

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugünde,klima açıkken aracı boşa aldığımda stop edemekmiş gibi oldu mesela.Devir saatim 3-5 saniye yerinde durmuyo yaramaz çocuk gibi.Bu durumun normal olduğuna eminmisiniz arkadaşlar,yani sizdede böylemi oluyor?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sekonder hava yani otomatik jigle kısmın belki tıkanmıştır rölanti ayarlayıcısını kelebek boğazını vede hava filtreni kontrol ettirip temizlet bence... saygılar...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar motorun devrine gelmesi için klima açıkken bi kaç sistem var bi motor bayılma sistemi (IEDLu-UP) bide manyetik kavramayı yerinden ayıran sistem.... araçtan araca yani opel toyota renault gibi araçlara göre değişir ... traktör gibi derkende nasıl yani motorun stop etceği konumdaki sesden mi bahsediyorsunuz acaba?

Evet özkan o ses :) sanki stop edecek gidi garip garip sesler çıkarıyor sonra düzeliyor:)