Klima hortumunda sızma

ahmetgök

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her ikisinide 80 ytl ye sadece degiştirdim gaz hariç
fiyat aşırı degil + 60 =140 eger iki rekoruda degişirsen fiyat iyi
yalnız yapmışken ikisini bir degiştir.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir hafta kadar önce klimanın soğuk üflemediğini farkettim. klima gazı kontrol edildi ve usta klima gazının eksik olduğunu gaz basılmasının gerektiğini söyledi. daha sonra klima hortumlarında çatlak olduğunu gaz sızdığını söyledi. hortumların tamiri için baya bi maliyetli olacağını, hortumları başka bi yere göndereceğini tamiri için (gaz dolumu hariç) 100-150ytlye mal olacağını söyledi. Bana çok pahalı geldi. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz.

merhabalar. aynı sorun bendede var. ancak ankara'da klimacı tanıdığım yok. siz nereye gidiyorsunuz? bende orda baktırayım. normal fiyat vermiş. geçen ay banada izmirde 175 YTL. fatura çıkardılar. adama pek güvenemedim, eski sahibinden öğrendiğim kadarıyla iki kere daha tamir edilmiş arabamın klima borusu bu kişide. her seferinde aynı yerden kırılmış. sizin model için bir şey demem çok zor ama tamir pek çözüm olmuyor galiba özellikle astra gsi'larda. yine de bana şu baktırdığınız yeri tarif edebilirseniz sevinirim. çok fark yoksa bence klima borusunu komple değiştir, daha sağlıklı olacaktır herhalde.

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. aynı sorun bendede var. ancak ankara'da klimacı tanıdığım yok. siz nereye gidiyorsunuz? bende orda baktırayım. normal fiyat vermiş. geçen ay banada izmirde 175 YTL. fatura çıkardılar. adama pek güvenemedim, eski sahibinden öğrendiğim kadarıyla iki kere daha tamir edilmiş arabamın klima borusu bu kişide. her seferinde aynı yerden kırılmış. sizin model için bir şey demem çok zor ama tamir pek çözüm olmuyor galiba özellikle astra gsi'larda. yine de bana şu baktırdığınız yeri tarif edebilirseniz sevinirim. çok fark yoksa bence klima borusunu komple değiştir, daha sağlıklı olacaktır herhalde.

Arkadaşımın tanıdığı şaşmazda Bayrma Usta vardı Fren Balatalarını değiştirmiştim kendisine, o da yanındaki bi çocukla yine şaşmazda bi yere götürdü inan yeri bende bilmiyorum. Bu hurdacıların olduğu tarafa çok yakındı onların bir iki sokak paralelinde bi yerdi Levent. öğrenirsem aklımda haber veririm.

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben her ikisinide 80 ytl ye sadece degiştirdim gaz hariç
fiyat aşırı degil + 60 =140 eger iki rekoruda degişirsen fiyat iyi
yalnız yapmışken ikisini bir degiştir.

değiştirdim derken hortumları tamir ettirdiniz değilmi? bu hortumların yenisi ne kadar, çıkmacılardan bulabilirmiyiz, nasıl olur bilgisi olan varmı

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et