Klima hortumunda sızma

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir hafta kadar önce klimanın soğuk üflemediğini farkettim. klima gazı kontrol edildi ve usta klima gazının eksik olduğunu gaz basılmasının gerektiğini söyledi. daha sonra klima hortumlarında çatlak olduğunu gaz sızdığını söyledi. hortumların tamiri için baya bi maliyetli olacağını, hortumları başka bi yere göndereceğini tamiri için (gaz dolumu hariç) 100-150ytlye mal olacağını söyledi. Bana çok pahalı geldi. Bilmem siz ne düşünüyorsunuz.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahmet abi o borular normal bi boru değil yüksek basınca dayanıklı borular eğer imkanınız varsa yenisi taktırın daha sonra yamadan yada kaynaktan sonra bi daha şikayet yaşamamk için...bence fiyat normal geçenlerde bi abinin de başına gelmişti forumda iyice arama yaparsanız belki buna benzer fiyat hakkında bilgi bulabilirsiniz...saygılar...

akın27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pahalı kardeşim.Benim aracın rekorundan kaçırıyordu.Rekor tamiri ve gaz dolumu(ki gazın kaliteside önemli,dupont marka iyidir.)100 ytl.İyi araştır ve değişik ustalardan fiyat al derim.

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumlara baktım bulamadım özkan yenisi kaça patlıyor biliyormusun

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok abi hiç bi fikrim yok ama bilenler muhakkak çıkar cevap verir... kompresörü de kontrol ettirmeyi unutma Ahmet abi...

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Pahalı kardeşim.Benim aracın rekorundan kaçırıyordu.Rekor tamiri ve gaz dolumu(ki gazın kaliteside önemli,dupont marka iyidir.)100 ytl.İyi araştır ve değişik ustalardan fiyat al derim.
sizin rekordan kaçırıyormuş sibop yani 10 ytl sibop gaz dolumu işçilik almıştır 100 ytl normal

ama konu olan aracın klima borusu değişecek verilen fiyat çok pahalı değil gaz dolumu ile burda 150 ytl alıyoruz boru tamiri ile birlikte

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam bu klima hortumu tamiri idarelik bi çözümmüdür, illaki yenisi gibi olmayacak tahmin ediyorum ama yaptığınız bu tamire bi garanti süresi veriyormsunuz

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ustam bu klima hortumu tamiri idarelik bi çözümmüdür, illaki yenisi gibi olmayacak tahmin ediyorum ama yaptığınız bu tamire bi garanti süresi veriyormsunuz
yeni borusu almana gerek yok ayrıca garanti süresi 1 yıldır ve garantiyi öncelike yapan usta veriyor sonrada biz

06ankara06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler...