klima garip ses

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: klima garip ses

dreamofice link' Alıntı:
peki sadece soguk oldugunda ve arac ilk calistitgnda geliyor sonraki basislarda gelmiyorsa gerek var mi degistrmeye?

diger basislar gelmiyorsa bir sorun yoktur buyuk ihtimal. Bendr 5 saatlik kullanimdan sonra bile geliyordu

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
diger basislar gelmiyorsa bir sorun yoktur buyuk ihtimal. Bendr 5 saatlik kullanimdan sonra bile geliyordu

ben de oyle umuyorum , mantikende arac soguk oldugunda kanallarin ilk hareketinde ses gelmesi normal ama sonra gelmemesi lazim.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada sizin cektiginjz videoyu seyrettim on cam bugu gidetme tusunu kapatinca gelen ses hani su oda parfumu sesine benzettiginz surtme sesi gibi , oyle bir ses duymadim benim aracta hic yonlendrme tuslarina basinca daha farkli bjr ses geliyor yani kanallarin acilma sesini duyuyorsunuz , hareketten dogan bir ses.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Bu arada sizin cektiginjz videoyu seyrettim on cam bugu gidetme tusunu kapatinca gelen ses hani su oda parfumu sesine benzettiginz surtme sesi gibi , oyle bir ses duymadim benim aracta hic yonlendrme tuslarina basinca daha farkli bjr ses geliyor yani kanallarin acilma sesini duyuyorsunuz , hareketten dogan bir ses.
sizinkinde bir sorun yok bence en azindan bendekiyle ayni degil her zaman yapiyordu cunku bende. Belki sizin duydugunuz hepsinde vardir ama farketmemisizdir.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hava yönlendirme tuşlarına basınca gelen ses bu , normal mi?

http://youtu.be/9n7YJthBSVU

ses pek duyulmuyor ama tuşlara bastıgımda cızırtı seklınde bır ses gelıyor

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
hava yönlendirme tuşlarına basınca gelen ses bu , normal mi?

http://youtu.be/9n7YJthBSVU

ses pek duyulmuyor ama tuşlara bastıgımda cızırtı seklınde bır ses gelıyor
aynı ses bende de var hocam yönlendirme tuşlarına basınca geliyo . konuyu da bu ses yüzünden açtım zaten . yazın bu ses yoktu gibi geliyo bana hatırlamıyorum tam . bu fan titremesi için servise gittim. hazır gelmişken tuşlara basınca gelen sesi de sorıyım dedim . gürültüden duyamadık sesi . ne titremeyi çözebildik . ne de sesi . kazan değişcek diyen var normal diyen var servis ne diyo belli değil zaten .

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gio- link' Alıntı:
aynı ses bende de var hocam yönlendirme tuşlarına basınca geliyo . konuyu da bu ses yüzünden açtım zaten . yazın bu ses yoktu gibi geliyo bana hatırlamıyorum tam . bu fan titremesi için servise gittim. hazır gelmişken tuşlara basınca gelen sesi de sorıyım dedim . gürültüden duyamadık sesi . ne titremeyi çözebildik . ne de sesi . kazan değişcek diyen var normal diyen var servis ne diyo belli değil zaten .

Diğer arkadaslarda aynı sesın geldıgını soylemıs, normal olarak kabul etmek lazım herhalde. Benım fıkrım ya tozlanma ya da sıcak soguk farkından dolayı hava kanallarındakı deformasyon sonucu gelıyor. Servis göğüsü acıp yaglama yapacaktır buyuk ıhtımal ama söktürmeye gerek yok. Kazandan suphelenmıstım ama ondan gelen ses daha farklı bakalım havalar ısınıncada gelecekmı. Klıma acıkken fandan ses gelmedıgı surece sorun yok sanırım.