Kış lastiği

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım daha 1 yaşında.9000 km deyim.Kasım ayında kış lastiği almalımıyım sizce.Ben alıcaktım ama sonra düşüncem değişti.Pekde uzun yol yapmıyorum.

Görüşlerinizi merak ediyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kış lastiği kar yağdığında kullanılmaz. İstanbul'da Kasım-Nisan ayları kış lastiği için uygundur.

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eski aracimda sürekli kişlik lastik kullanıyodum. azcik fazla yakıyodu ama yol tutuş vs... cok daha iyi oluyo digerlerinden.

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben eski aracimda sürekli kişlik lastik kullanıyodum. azcik fazla yakıyodu ama yol tutuş vs... cok daha iyi oluyo digerlerinden.

Teşekkür ederim.

aytac_59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim de kış lastikleriyle alakalı bir sorum vardı burda sorayım. kış lastiği almak istiyorum fakat şuan alsam daha ucuz olurmu yoksa fiyatlar kışın olduğu gibi aynımıdır sizce?

ENfER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kiş lastikleri genel olarak pek ragbet gormuyo ancak herseyde oldugu gibi en cok lazim oldugu zamanda fiyatlar yükseliyo... lastikcinin insafina kalmiş o birazda...
en basit ornek kar zincirleri; yolda kaldıgınız zaman adam gelip 2 kati fiyat cekiyo :)
bence şu aralar almak daha mantikli gibi...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yazın da mı? :(