kılıtle otomatık cam kapama!!!

ugurcan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki 2006 corsa anahtardan arabayı kıtledıkten sonra kapama tusuna bı sure basınca camı otomatık kapatıyo ama cam kapanana kadar basılı tutmak gerekıyo

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ugurcan' Alıntı:
benimki 2006 corsa anahtardan arabayı kıtledıkten sonra kapama tusuna bı sure basınca camı otomatık kapatıyo ama cam kapanana kadar basılı tutmak gerekıyo
Allah allah bnmki de 2006 Enjoy cam açıkken baya bi basıyorum kilitlemeye tık yok. İşin enteresan yanı anahtarla uzun süre kilitleme pozisyonunda bekleyince de olmuyo. Sen ne kadar basılı tutuyorsun?

ugurcan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neonal' Alıntı:
Allah allah bnmki de 2006 Enjoy cam açıkken baya bi basıyorum kilitlemeye tık yok. İşin enteresan yanı anahtarla uzun süre kilitleme pozisyonunda bekleyince de olmuyo. Sen ne kadar basılı tutuyorsun?
once arabayı kıtlıyorum snr basılı tutuyorum bnmkı essensıa ama once arabayı kıtlıcen snr baslı tutmaya baslıcan :good:

ugurcan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah allah nasıl olmuyo kardes aklım almıyo :)
bıdaha deneyın bısey yapın cok meraklandım sımdı :)

RauL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide 2001 corsa bende denedim olmuyo! sirf meraktan bu topici okurken usendmeden asagi indim denedim!

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zafi'de araç kitliyken kapı açma tuşuna basıp kapı kilitlerini açıosun daha sonra aynı tuşa basılı tutarsan camlar açılyor...
kapama içinde kapıyı kitleyip kapama tuşuna basılı tutarak camı kapıosun...
resim161lk1.jpg

pek detay oldu bea...