kılıtle otomatık cam kapama!!!

serkan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ara kablo ile yaptırdım

Benim vectra da aynı sorun var dı. opel servisinde bilgisayara soktum benim modellerde ayarlama yapamayacaklarını söylediler. Ancak ekstra cihaz takarak yapabileceklerini söylediler.
Şans eseri oto elekrikcisine sordum ve çok basit bir ara kablo ile bu işlemi hallettim.
2 aydır sorun yok
sadece oto elektrikcisinin işini bilen biri olması ve daha önce bu işlemi yapan birisi olmasını tavsiye ederim.

Ekli dosyalar

• SERKAN (51) (Custom).jpg
    SERKAN (51) (Custom).jpg
    27.8 KB · Görüntüleme: 26

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
2003 Corsa 1.7 Dti larda anahtarla kapıyı kilitleyip bi süre kilitleme pozisyonunda tutunca camlar başlıyo kalkmaya..Bu özellik öyle tech2 ile programlıyarak kazandırılabilecek bir özellik değil..

santos22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakdaşlar bende 2001 model corsa c 1,4 comfort var kumandadan olmuyor ama anahtarı takıp saga çevirince oluyor.. :D

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: cam modulüyle iş tamam olur bendede o1 corsa C war hem basılı tutmayada gerek yok kendi kapıo çokda işe yarıo

I

izmitopel

Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar;
bende 98 vectra-b 1,6 var.sabah ben denedim anahtar kapıda iken oluyor.
uzaktan kilitleyip anahtarı basılı tutup bekledim olmadı bana yardımcı olurmusunuz...

serkan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmitopel' Alıntı:
merhaba arkadaşlar;
bende 98 vectra-b 1,6 var.sabah ben denedim anahtar kapıda iken oluyor.
uzaktan kilitleyip anahtarı basılı tutup bekledim olmadı bana yardımcı olurmusunuz...

Benim vectra da aynı sorun var dı. opel servisinde bilgisayara soktum benim modellerde ayarlama yapamayacaklarını söylediler. Ancak ekstra cihaz takarak yapabileceklerini söylediler.
Şans eseri oto elekrikcisine sordum ve çok basit bir ara kablo ile bu işlemi hallettim.
2 aydır sorun yok
sadece oto elektrikcisinin işini bilen biri olması ve daha önce bu işlemi yapan birisi olmasını tavsiye ederim.

ÇOk basit bir işlem sorun bulursunuz daha önce opel lere böyle tatbiklerde bulunan ustaları

acdisol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yalnız bir sorun var! fitillerinizde bir ezilme yada bi pislik birikintisi varsa cam kapanırken otamatik olarak tekrar açılır ve siz kapattım zannedip aracınızı öylece bırakır gidersiniz!
ben yaptım ordan biliyorum!:eek: