Kendi Angel'inizi Kendiniz yapın

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otopol den almıştık sanırım.Ama bir çok sitede bulabilirsiniz halkalardan.Hatta http://www.eliftuning.com/index.php?p=list&k_id=421 adresinde dğişik ebatlarda var.Farın dışından ölçümünüzü yapın.Verdiğim linkden de size uyanını sipariş edin.Eğer size uygun olan halkaları bulamazsanız neon kablo şeklinde olanlar var.Angel halkaları gibi olmaz ama illa da angel isterim derseniz onlar da çözüm olabilir :)

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum astra g ye de olur torosa da olur.Yeterki farınızın içi angel halkalarının uyacağı yuvarlaklığa sahip olsun.Eğer aracının farı yuvarlak hatlara sahipse olur angel uygulaması.Eğer farın içi yuvarlak değilse de uygulanabilir ama görsel açıdan çok iyi durmaz

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilhaann' Alıntı:
astra g ye yapılabilir mi?
ben yapacam fotolandırıp oluyor çünkü bi arkadaşa yaptılar floresan olan angellardan oldu gayette kıyak oldu ... abimin accorda angel far aldıydık far kırıldı onun angelları sökecem takacam astraya..
bu arada wv aldığınız o düz zemin sökülcek gibimi yoksa halkaya sabitmi?

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum o kısımları isteğe göre kesebilirsin.Biz fazlalık olan o kısımların birazını eriterek ayırmıştık.Sende öyle yapabilirsin.Ama direk yuvarlakları çıkarman benim resimde gösterdiğim angel halkaları için zor bi iş.Angel halkasına zarar verirsen yansımayı engelleyecektir.Bu kesme işlemine çok dikkat et ve bana soracak olursan çok fazla halkaya yaklaşma.Yoksa ışığı düzgün yansıtmaz

vpa70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
auzhuahuzhuah abi bizene wolkvagen den biz opelciyiz ya bize opel lazım ben arabaya angel bulamazsam zaten 900 kelwinlik xenon çakacam

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vpa70' Alıntı:
auzhuahuzhuah abi bizene wolkvagen den biz opelciyiz ya bize opel lazım ben arabaya angel bulamazsam zaten 900 kelwinlik xenon çakacam
Ne alaka şimdi...