Kedi Problemi!

tom wong

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kedi Problemi!

Bu kedi problemi yıllardan beri sürüyormuş ama Opel -Turkiyenin bu problemden haberi yok.Yetkili biri ile görüştüm bu siteden haberleri bile yok şimdiye kadar biri de bu konuyu şikayet etmemiş ,bu konudan ilk defa haberleri oluyor.Keşke daha önce bu konuyu biri şikayet etse imiş bu problem şimdiye kadar çözülürdü.Sorunu Almanyaya bildirecekler.Ben bir çözüm bulunana kadar sorunu şöyle çözüyorum.Arabayı kapalı garaja koyunca motor kaputunu açıp  8-10 naylon poşeti top yaparak kedilerin girdiği deliğe tıkıyorum (bu delik motordan biraz uzakta oldugu için ısıdan erime tehlikesi yok).Arabayı kullanacağım zaman da bu poşetleri ordan alıyorum.Ayrıca arabanın etrafına ve altına toz naftalin serpiyorum.Kediler arabayı çizmesin diye kalın miflonlu araba örtüsü örtüyorum. ֖rtünün de üstüne toz naftalin serpiyorum.Bu yöntem biraz meşekkatli olsa da işe yarıyor.

HajHaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim kapalı garajda da kediler oluyor hiç açıp kontrol etmedim. Araba çalışınca oraya buraya girip ölmezler dimi?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HajHaj link' Alıntı:
Bizim kapalı garajda da kediler oluyor hiç açıp kontrol etmedim. Araba çalışınca oraya buraya girip ölmezler dimi?

ևok yazık olur  evil_Daemon