Kedi Problemi!

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Kedi Problemi!

GNSpower link' Alıntı:
En güzeli aslında şu oda kokuları gibi olan zımbırtıları sirkeyle doldurup koymak. Saatte bir pısstlatsın şöyle motora doğru, ooh. (:)
O da güzel bir fikirmiş  ;D

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Abi şimdi üzüm sirkesi mi oluyor elma sirkesi mi seçme huyları yoktur umarım :D

realsteel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugün kaputu açtığımda bende bu kötü durumla karşılaştım  31agryyy
motor kapağının tam üstü çamurlu ayak izleri hele bide keçedeki tüyler  madd madd madd
hadi aracın üstüne yattınız birazda çizdiniz anladık ta içinde ne işniz var  kızgınkırbac

yarın ilk iş pi paket naftalin  evil_Daemon

+ bence bu astrada büyük bi hata insan biraz altını kapatır  031blaa
Almancam olsa direk arar şikayet ederdim  evil_Chamaillerie

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

realsteel link' Alıntı:
bugün kaputu açtığımda bende bu kötü durumla karşılaştım  31agryyy
motor kapağının tam üstü çamurlu ayak izleri hele bide keçedeki tüyler  madd madd madd
hadi aracın üstüne yattınız birazda çizdiniz anladık ta içinde ne işniz var  kızgınkırbac

yarın ilk iş pi paket naftalin  evil_Daemon

+ bence bu astrada büyük bi hata insan biraz altını kapatır  031blaa
Almancam olsa direk arar şikayet ederdim  evil_Chamaillerie
Bunada sukur arabaya kedi yerine bu ciksaydi napicaktik.

realsteel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne yarını demin gittim aldım naftalini inş işe yarar  :-\
2 tane akünün yanındaki boşluğa 4-5 te etrafa attım  general_Dancing

realsteel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selcuk17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Benim kedi motora girme sorunum olmadi umarim olmazda cunku o tablo hic bir vicdan sahibi insanin tahamul edebilecegi bir durum degil. ֖zellikle kiş aylarinda motor sicak ise kediler kaputun uzerine yada motorun icine isinmak icin giriyorlar malesef. Benim basima gelen sorun ise çok daha enteresan :) şoyleki kedi köpekten kaçıyor gidebilecegi yeri yok iken benim arabayi gözüne kestiriyor o heycanla arabanin altina kacmayi akil edemeyip arabanin  tepesine çıkıyor. Tabi köpek dururmu oda arabanin ustune cikmak icin çaba sarfediyor. Sıkıntıda tamda bu nokta da başlıyor sevgili köpek arabanın üzerine çıkmak için sarfettigi çaba sırasında arka bagaj kapagına tırnaklarını geçiriyor malesef :(  Pasta cila ile bi kismini kapattirdim amaa yine de görünen yeri mevcut. Açıkcası motorda ölü bir kedi ile karsilasmaktansa kaportayi cizdirmek daha az uzdu beni. Netice de benim de bir kedim var ve benim minnoş dahi bütün hayvanlari cok seviyorum :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Paramedic link' Alıntı:
Benim kedi motora girme sorunum olmadi umarim olmazda cunku o tablo hic bir vicdan sahibi insanin tahamul edebilecegi bir durum degil. ֖zellikle kiş aylarinda motor sicak ise kediler kaputun uzerine yada motorun icine isinmak icin giriyorlar malesef. Benim basima gelen sorun ise çok daha enteresan :) şoyleki kedi köpekten kaçıyor gidebilecegi yeri yok iken benim arabayi gözüne kestiriyor o heycanla arabanin altina kacmayi akil edemeyip arabanin  tepesine çıkıyor. Tabi köpek dururmu oda arabanin ustune cikmak icin çaba sarfediyor. Sıkıntıda tamda bu nokta da başlıyor sevgili köpek arabanın üzerine çıkmak için sarfettigi çaba sırasında arka bagaj kapagına tırnaklarını geçiriyor malesef :(  Pasta cila ile bi kismini kapattirdim amaa yine de görünen yeri mevcut. Açıkcası motorda ölü bir kedi ile karsilasmaktansa kaportayi cizdirmek daha az uzdu beni. Netice de benim de bir kedim var ve benim minnoş dahi bütün hayvanlari cok seviyorum :)

Can sıkıcı bir durum yaşamışsınız. Ama sizi takdir ediyorum, malesef insanlarımızın çoğunda hayvan sevgisi yok. Yerinizde başka birisi olsaydı belki de o kedi köpek tekmeyi yemişti  045thumbsup 045thumbsup 047shakee